Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért akarok a 30-40 években...

Miért akarok a 30-40 években élni 19 éves létemre?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és hogy is fogalmazzam meg..jobban szeretnék a régi "világban" élni,a 30-40 évek amerikájában,valahogyan az jobban jön be mint a mostani világ,19 éves vagyok de ahogy nézem a korombeli fiatalokat elcsodálkozom hogy sok fiatal miért ilyen?valaki esetlek érez vagy érzett igy már? ez pszichológiai okok miatt van? vagy miért? szoktam hallgatni a The Beatlist és főként ekkor kapnak el ilyen éérzések :( Nem szeretek ebben a világban élni :( kérlek ne nézzettek hülyének és várom a normális válaszokat :D

#világ #40fiatal
2013. jan. 14. 14:10
 1/6 anonim válasza:
Én is szoktam úgy érezni, hogy nem jó ebben a világban élni... de nem tudhatod, hogy akkor milyen volt (30-40es évek). Lehet, hogy akkor még rosszabb volt.. de kitudja :D. Én is elcsodálkozok, hogy a fiatalok miért ilyenek... és sokrszor gondolkodom is rajta, hogy egyes emberek miért viselkednek úgy ahogyan viselkednek.
2013. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
30-as évek? Amerika? Bonnie és Clyde? ☺
2013. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az USA a harmincas-negyvenes években háborús készülődésben volt, a fegyvergyártás kapott elsődleges prioritást.
2013. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az nagyon igaz hogy nemtudhatom és igen a mai lányok-fiuk :S No Comment persze tisztelet a kivételnek! :( de mióta az eszemet tudom nem találom a helyemet ebben a világban sajnos ugy érzem hogy nem ide való vagyok :(

Nem Bonnie-t és Clyde-t hanem Marilyn Monroe szeretem kiskoromtól kezdve rajongok érte :D hiába halt meg :( azt viszont tudom hogy háborús készültség volt de akkor is ahogy a dokumentum filmekben láttam nem lehetett olyan rossz de ahogy az eslő válaszadó mondja nem tudhatjuk milyen volt!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :D

2013. jan. 14. 15:35
 5/6 loupsolitaire ***** válasza:

Én is így vagyok, csak én még az ipari forradalom előttre datálnám a számomra ideális kort.

Konkrétabban jóval régebbre; ie. 500-600, India.

Na aztán engem szoktak hülyének nézni emiatt. Nem zavar. :)

2013. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16:37 Ne zavarjon hogy hülyének néznek,engem is annak néznek sokan,na és? hm az se volt rossz kor :DD és ráadásul India :D az India Nők olyan szépek,főleg abban az időben mert természetes szépek voltak :D
2013. jan. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!