Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Verekedni akarok. Mit tegyek...

Verekedni akarok. Mit tegyek hogy végre összejöjjön? Miért akarok ennyire összeverni valakit?

Figyelt kérdés
nem tudom miért de azt érzem h nagyon meg akarok verni valakit de komolyan pépesre akarok verni valakit pedig még soha nem is verekedtem ez miért van?

2013. máj. 16. 13:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

mert buta vagy!

de ha te vagy Tyler Durden, akkor alapítsd meg a harcosok klubját.

2013. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Feszültség felgyülemlés. Azt ajánlom, valamilyen sport tevékenységgel vezesd le a haragodat. Próbálj ki valamilyen küzdősportot vagy harcművészetet, de ott se társaidon vezesd le az energiádat, hanem box zsákon, vagy csak szimplán axtevékenységben. Én is már pár éve űzök harcművészetet, és ha a hétköznapi feszültségem felgyülemlik, vagy fel dühítem magam a hülye embereken, akkor remekül megszabadít tőle a mozgás.
2013. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az ember tulajdonsága hogy korlátozni tudja magát!Ha nem tudja akkor vadszamár!Nem véletlen ez a kifejezés hisz a napokban bizonyosodott be milyen a vadszamár!
2013. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nekem is van néha ilyen gondolatom, szerintem mindenkiben benne van egy kicsit, hogy szívesen kipróbálná magát ilyen helyzetben is.

Tekerj egy jó cigit, aztán lazíts és majd megnyugszol. : D

2013. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Én 90kg vagyok és villámkezűnek hívtak.Ha fel akarsz menni az ISS-re elindítalak!
2013. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki a Fradi-UTE meccsre, bökdösd az ujjaddal a vezérszurkolójukat, üvöltsd a fülébe, hogy hajrá Kispest, majd paskold meg a kopasz fejét a tenyereddel...
2013. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem te húznád a rövidebbet, de meg is érdemelnéd.
2013. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
80%

Menj le Miskolcra egy utálom a cigányokat feliratú pólóba.

A pépes fej 100%-ig garantált!

2013. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ne ölesd meg magad és ne olyan emberekkel kötöszködj aki nem ismersz mert látásból meg pusztán alkatból nem lehet tudni ki mennyire erős gyors és lehet, hogy a végén még a mentő is el fog vinni téged!
2013. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy konfliktuskerülő vagy,és akinek meg kellene a mondanod a magadét,azt nem mered felvállalni,ezért a feszültség nő benned,és olyanokon akarod kitölteni,akiken ki lehet.
2013. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!