Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a újra régi...

Mit tegyek ha a újra régi akarok lenni de nem megy?

Figyelt kérdés

Régen még kitűnő tanuló voltam, voltak barátaim, sportba is jó voltam vittek ide-oda versenyekre, nem unatkoztam ennyit, feltaláltam magamat. Ehhez képest most a könyveimet már ki sem nyitom mert nem tudok a tanulásra koncentrálni, mindent elvesztettem ami jó volt bennem az akaraterőmet is teljesen, szeretnék megszabadulni 3-4 kilótól is legalább de nem megy, fél éve meg 11-et sikerült pedig akkor nem is kellett volna annyira 160cm/51kg , szeretek sportolni de nem megy az sem, futni is el akarok menni de nem akarok emberek közé menni csak ülök itthon és nem csinálok semmit se, pár hónapja elértem az egyik legnagyobb álmom és még azt is képes voltam elrontani pedig ha nem csesztem volna el még mindig kicsattannék az örömtől. És minden egyes nap eltervezem hogy menni fog újra normális leszek de nem megy és ebbe beleőrülök mindig csak az jut eszembe hogy mennyi mindent vesztettem el saját hibámból és van amit már vissza se kaphatok és miért küzdök?! nem is tudom tök egyedül maradtam. Talpra állnék én, de nagyon sokszor az is eszembe jut hogy öngyilkos leszek, a kezeimet is vagdostam de már ezen is csak felhúzom magam hogy most hála a hülye fejemnek állandóan takargatnom kell majd, mit szól valaki ha meglátja....

semmi jó nem maradt az életemben, tudom ha valaki veszi a fáradtságot és ezt elolvassa gondolom majd azt mondja hogy ne legyél hülye előtted az egész élet stb. 15/L

ha igy úgymond beszabályozom az életem tehát ara gondolok hogy összeirom mikor mit hogyan csinálok az segit,? , persze ha betartom..vagy mit kéne csinálnom? én már nagyon nem tudom:/

azt olvastam a aki ilyen lelki gondokkal küzd, depressziós az például kerülje a fogyókúrákat, de mivan ha nekem pont abból származik a bajom? jó nem csak ebből de nagyrészt ebből is

köszönöm aki elolvassa ezt a hosszú szöveget és válaszol nekem :)



2013. máj. 6. 17:10
 1/3 anonim válasza:

nem tudom, hogy mi lehet a problémád, de nincs olyan helyzet, amiből nincs kiút :) már ezzel, hogy kiírtad a kérdéset, tettél egy nagy lépést a változás felé :)

szerintem menj emberek közé, barátaid nincsenek? szerintem először apróbb célokat fogalmazz meg magadnak, és ha azokat eléred már boldog leszel :) igazából erre rengeteg mindent lehetne írni, de így nem nagyon tudok. nem tudom, hogy mennyire szeretnél beszélni, de ha gondolod írj privátot. nem ígérem, hogy eget rengető dolgokat fogok mondani, de már sokszor az is óriási segítség, ha meghallgatják az embert :) 14/L

2013. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) szívesen irok privátba is de már előre bocsi hogy hosszú lesz :D
2013. máj. 6. 17:27
 3/3 anonim válasza:

Tanácsom: beszélj olyan emberrel akiben megbízol. Lehet a fiútestvéred vagy lánytestvéred, anyukád, apukád, nagymamád vagy nagypapád. A lényeg, hogy olyan emberrel beszélj és mondj el mindent neki, akiben 1000%-osan megbízol és tudod hogy mindig számíthatsz rá. Azt is mond el neki hogy vagdostad a kezed. Bármilyen gondoddal fordulj hozzá, ami bánt. A legnagyobb hülyeségeket is mondd el neki, ami eszedbe jut vagy bánt.

(Tapasztalatból mondom, hogy ez segít.)

15/L

2013. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!