Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem létezik megfelelő...

Miért nem létezik megfelelő férfi?

Figyelt kérdés
még fiatal vagyok, de már volt két hosszabb kapcsolatom is. utóbbi elég komoly, minden héten együtt alvós, kissebb időkre összeköltözős... szóval tényleg komoly kapcsolat. az előző az komolytalan, mert nagyon fiatalok voltunk, de szerettük egymást. a lényeg, hogy mindkét kapcsolatomban megcsaltak. pedig szerettek, nagyon szerettek. ezt nem is szeretném tovább bizonygatni, csak higgyétek el. figyelgettem a többi srácot, régóta nem voltam szingli, mi most a "felhozatal". rosszabb, mint gondoltam. borzasztóan beképzeltek, azt, hogy udvarolni fognak felejtsük is el, hisztisek, mindenen megsértődnek, szóval tulajdonképpen felcserélték a szerepeket, a nő legyen ebben a nézetben férfi, a férfi meg nő, de élvezze, hogy ő a férfi.. nem tudom, értitek e:D én meg ezt nem vagyok hajlandó elviselni, nem vagyok hajlandó ehhez hozzászokni vagy elfogadni... persze voltak olyanok is, akik udvaroltak meg mittudomén de a külső is számít azért... ha nem jön be, akkor nem lehet mit tenni. szóval ezekből következtetve sosem lesz egy normális barátom/férjem, aki mellett boldog leszek, nem csal meg, nem hagy el, és megkapom tőle a kellő tiszteletet? csak mert manapság a férfiak:D:D nem hogy nem tisztelik a nőket, még meg is alázzák őket ahol tudják... ha sokat sminkel, ha sokat váltogatja a pasijait, ha nem, mindenbe belekötnek. nem értem már ezt a világot..
2013. máj. 20. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem létezik megfelelő nő? mindegyik lenézi azt, aki udvarolni próbál, parancsolgatnak, semmi sem jó nekik, mindegyik azt hiszi magáról hogy bármit megtehet azzal aki nem tetszik neki stb tisztelet a kivételnek, mert vannak olyanok is akik kedvesek, aranyosak, csak hát ugye a külső is számít... tehát sohasem lesz egy normális feleségem, mert a súlyával lesz elfoglalva, ahelyett hogy fiúörököst nemzzen nekem. manapság a nők nem tisztelik a férfiakat, sőt ott alázzák meg őket ahol tudják... egyik nap legyen kigyúrt, másik nap azért mégse legyen annyira... nem értem már ezt a világot:)
2013. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindketten jól írjátok, sajnos! Az a baj szerintem, hogy összemosódtak a szerepek, tehát nincsenek már női és férfi szerepek, amiket be kell töltenünk. A nő is dolgozik, ugyanazokat a hobbikat és tevékenységeket űzi, mint egy férfi. A férfitől meg elvárja, hogy ugyanúgy kivegye a részét a háztartásból és a gyereknevelésből. De hát nem így vagyunk kódolva, mindenkinek meg lenne a saját funkciója, és ebben kellene kiegészíteni egymást a nőnek és a férfinek. De ehelyett nem ezt tesszük, de belül lázadunk, rossz hatással van ez ránk, és elkezdünk háborúzni meg rivalizálni a másikkal. Ez egyre inkább elharapózik, már csak a gyerekek miatt vagyunk együtt, közben lenézzük a másikat stb. Szerintem egy nőnek meg kellene tanulni nőnek lenni, és a pasit hagyni, hogy pasi legyen. És elfogadni egymást olyannak, amilyen. Akkor működne egy párkapcsolat.

A másik, hogy az ego-nk egyre nagyobb, és folyton a párunk fölé akarunk kerekedni, mindig azt nézzük egy vita során, hogy csak nekünk lehet igazunk és nem vagyunk hajlandóak kompromisszumra. Az emberi értékeknek nem tulajdonítunk jelentőséget, csak a tárgyaknak.

Lehet, hogy ez így túlzás, ahogy leírtam, de efelé tartunk, úgy látom! A média a hibás nagyrészt, lebutítja az embereket, az a cél, hogy fogyasztóvá válj és ne gondolkodj.

2013. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én már csak a lányom miatt aggódom, én is úgy érzem, hogy sosem talál magának férjnek/apának valót, és tényleg, mintha nem is olyat keresne, vagy lehet, hogy keresi, de mindig ilyen tetkós munkanélküliket talál, akik egész nap playstasönöznek (nem tudom, hogy kell írni), és ugráltatják, veszekednek vele, ő meg csak szalad utánuk. Egyszerűen hihetetlen.
2013. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a 2. nagyon okosan írta, a média borzasztóan ártalmas, az MTV csatornát és a tv-t be kellett volna tiltanom teljesen a lányomnál. Már késő. :(
2013. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs megfelelőség, akárki képes a holtomiglan-holtodiglan beteljesítésére, és boldog lehet benne. Nem az a kérdés tehát, hogy van-e olyan, aki képes rá, hanem hogy ki az, aki hajlandó rá.


A válasz: az első olyan, aki áradozni fog neked erről anélkül, hogy ilyesmire akarnád terelni a beszélgetést. Csak állj szóba mindenkivel, és az egyik egyszer csak nekikezd.

2013. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, az első nagyon jól körülírta a lényeget. Ha fogalmazhatok úgy: nem vagytok igazi nők, minek nektek igazi férfi?

Viccet félretéve, igenis vannak még normális férfiak és nők, ha Te nem találsz, vagy téged nem talál meg egyik se, akkor gondolkozz el azon is, nem veled van-e a gond. Vagy a nyavajgás és mások leszólása egyszerűbb?

2013. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!