Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, akinek...

Létezik olyan férfi, akinek ez az alak nem tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. ápr. 19. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Biztos.Főleg a gyakoris pasikat elnézve.

nekem nagyon bejön

2013. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Túl izmos.
2013. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Szerintem még olyan is lesz jónéhány itteni embert figyelembe véve, aki még ezt is túlsúlyosnak titulálja.
2013. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Személy szerint nem kedvelem az izmos csajokat.
2013. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az elő csaj nekem nagyon tetszik, viszont egy vézna férfinak szerintem a kevésbé kidolgozott testű nők jobban tetszenek. A második csajt is szívesen megkóstolnám, de a kissé sportosabb testű csajok jobban tetszenek.
2013. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Viccelsz? EZ egy istennő!
2013. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%

Nekem ez nem tetszik, sőt, számomra kifejezetten ronda. Nem szeretem az alaktalan lányokat.


24/F

2013. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 acelsziv ***** válasza:
39%
valahogy a homokóra -forma nőiesebb
2013. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
A legtöbb férfinak a nőies nők tetszenek... szerintem ez érthető. A képeken meg fiús alakú izmos lányok vannak.
2013. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

Túl izmos, fiús alakú, áháháháhá, na megjöttek a kis látáshibás anyámasszony katonák :D De végülis nem baj, a pálcikákat meg zsírdisznó folyadékokat is szedje fel valaki :D

A középút meg, ami jönne ellenérvként egyrészt nem nagyon van (a csajok valahogy már most el vannak valamelyik felé tolódva), és mégkevésbé lesz, mert a helyzet csak romlik. Kis testhiba itt, nagyobb ott, kész is a női agyrém, jönnek a nőimagazinos káposztadiéták és a hasonlóan magas egészségkultúra megnyilvánulásai, aztán csodálkoznak, ha 30 évesen 45nek néznek ki minden szervi bajjal is mellé. De ha csak itt van az igényszint, hát akkor itt van. Nekem mindegy.

2013. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!