Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Orosz származásom miatt...

Orosz származásom miatt szerintetek miért kerülnek az emberek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem hogy miért kerülnek az emberek persze vannak barátaim de első látásra az emberek valami bűnözőnek meg boszorkánynak néznek pedig teljesen normálisan öltözködöm akcentusom sincs max nagyon pici az ,,a'' és az ,,sz'' betűnél de az se észrevehető... Ha megismerkedek egy új emberrel akkor mindig mondja hogy én azt hittem hogy te rossz arc vagy, vagy valami bűnöző iskolakerülő stb... Pedig egyáltalán nem vagyok rosszindulatú ember persze van aki utál pl töri tanárom aki azért beszólt mert a pólómon voltak pici csillagok ilyen többféle színben és ki volt akadva hogy van rajta egy piros csillag és hogy én kommunista jelképeket hordok meg nagy patáliát csapott nah az ilyet persze magamban elküldöm tudjuk hova... Szerintetek származás miatt vagy csak szimplán negatív kisugárzásom van?

18/L


2013. máj. 21. 00:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi hogy az ember szót leírtam vagy 10x azt hiszem én se leszek nyelvész professzor :D
2013. máj. 21. 00:18
 2/12 anonim válasza:
100%

Én is orosz vagyok, nekem is jöttek a beszólások, hogy kommunista vagyok meg ruszki, ruszkik haza! stb... Aztán rájöttem, hogy ezekkel nem kell foglalkozni. Ha vannak barátaid, akikkel jól érzed magad, ne foglalkozz másokkal. Vedd úgy, hogy ők lesznek szegényebbek azzal, hogy meg se akarnak ismerni.

Ha barátaid nincsenek, akkor az lehet a gond, hogy ellenséges vagy mindenkivel, mert azt várod, mikor mond valaki valamit a származásoddal kapcsolatban. Ez esetben próbálj meg egy kicsit nyitni a világ felé.

Egyébként budapesti vagy vagy vidéki? Az sem mindegy. Budapesten kicsit toleránsabbak az emberek, legalábbis én így tapasztaltam.

2013. máj. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Én csak félig vagyok orosz,de nem tapasztaltam soha ilyesmit.

21/F

2013. máj. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ekkora ügyet csinálni ebből...gondold el, ki honnan származhat, ki lehetett az ősünk több száz évvel ezelőtt?


ajaj...jobb ha nem is tudjuk..nagy itt a keveredés. Lehet, hogy pont egy orosz származású fanyalog, csak nem tudja.


én is évekkel ezelőtt tudtam meg, hogy őseim az 1790-es években jöttek Budapestre...mert egyébként szerbek voltak...

és akkor most mi van? semmi.

2013. máj. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát utolsó hogyha az ük ük ük nagyszüleim lennének oroszok hidd el én is lesz@rnám :)
2013. máj. 21. 10:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod ebben az országban, főleg a te korodban jelentős a származás béli előítéletesség, megkülönböztetés.

Boldogítson a tudat, hogy ezek szinte mindegyike buta, sötét ember, és egyáltalán nem veszítel azzal, ha hozzád sem szólnak. Sőt, még nyersz is vele, hidd el nekem.

2013. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ki hogy vele, de én például kimondottan kedvelem a "ruszki"-kat :))


Volt orosz üzletfelem is és privát szférában is ismerősöm.

Egy Szergej nevű orosznak szereztem vevőt a sportkocsijára és ő hívott magához, hogy az az ember vette meg, akit küldtem, ezért ő fizetni akar nekem jutalékot!!!

Na ezt adjátok össze! Pedig nem is erre ment ki a játék, hanem arra, hogy jó gazdát akart a sportkocsinak. Az én ismerősöm meg jó sportkocsit akart venni.

2013. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
:D én tökre örülök nektek. Ami azt illeti segítséget is kérnék? Nem vállal valamelyikőtök orosz tanítást? 26 éves lány vagyok. Kezdő. Vagy bármilyen jó tanulási lehetőség oroszból (csoportos vagy egyéni, bár csoportost jobb szeretném) amiről tudomásotok van és jó szívvel ajánlanátok?
2013. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg én de örülnék ha ismernék oroszokat *-*

A töritanárod egy s*ggfej,remélem elküldted a búsba:D

Kommunista jelkép,anyám..xDD

Mellesleg légy csak büszke a származásodra :))

2013. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Én meg kérlekszépen magyar vagyok és engem is utált a mostani barátnőm de azutàn összebarátkoztunk és barátnők vagyunk.:))
2013. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!