Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikusnál gyantázás. Még...

Kozmetikusnál gyantázás. Még sose voltam. A lábaimat, bikini vonalat (+intim), hónaljt szeretném megcsináltatni. Fáj? És körülbelül mennyibe kerülnek ezek összesen? Kinek vált be? Használtok mellette szőrtelenítő krémet? 16/L

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Eléggé fáj,de ki lehet bírni:D Szerintem mindenhol más az ára, nekem a teljes láb azthiszem 1300 ft körül volt. Szőrtelenítő krémet néha használok,ha nincs kedvem vagy időm elmenni.

15/L

2013. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fájdalomküszöbtől is függ, ilyen szempontból engem imádnak a kozmetikusok mert szinte meg sem érzem. A régi kozmetikusom aki először gyantázott nagyon rácsodálkozott, mert pont előttem volt egy másik kliense, aki ezt kész nyúzásnak éli meg. (Számomra a fenék a legkellemetlenebb)

Az ár kozmetikus függő.

Esetemben két hétig maradok sima, szeretem és így is megéri,mert intim területeken a borotvától kipattogok amikor kezd visszanőni a szőr,míg ez a mellékhatás (esetemben) gyantázás után nem jelentkezik.

Nem használok szőrtelenítő krémet, ha hirtelen olyan ruhában kell megjelenni amihez nem dukál a borostás láb akkor borotva.

2013. máj. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!