Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is irritál, ha a munkatár...

Mást is irritál, ha a munkatársai vagy a szomszédai 20 ezrest akarnak felváltatni?

Figyelt kérdés
Olyan emberekről van szó, akik naponta többször is mennek boltokba vásárolni, és ott persze mindig apróval fizetnek, de tőlem meg elvárják, hogy bármikor felváltsam a 20 ezresüket. Jó, nekem is 20 ezreseket ad ki a pénzesautomata, de én utána mindenhol 20 ezressel is fizetek, és nem másnak könyörgök, hogy váltsa már fel, mert itt a pizzafutár, és nem tudok fizetni!

2013. máj. 21. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszer-kétszer megteheted szívességből, de nyugodtan mondhatsz nemet is.


Én általában kevés kápével mászkálok, ha húzezresem van akkor vásárolok valami potomságot a Tesco-ban(onnan mindig van szükség valamire :) ), ott pedig nem probléma nagy címlettel fizetni.

2013. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem,mert elintézem annyival,hogy bocs,de nem.


Egyébként én mindig ugy veszek ki pénzt,hogy 9ezerre végződjön és így van apróbb is,mint 20ezres (pl nem 100ezret veszek ki,hanem 99ezret,és igy van 19ezrem ami kisebb cimlet)

2013. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SzilKa ***** válasza:
80%
Nekunk meg soha nem jott at ilyesmivel a szomszed, de ha fel tudnam valtani, felvaltanam, ha nem, nem. De egyaltalan nem irritalna maga a keres.
2013. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Mivel nem szokott nálam ennyi pénz lenni többnyire, így nem is tudnám felváltani.
2013. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Velem se szoktak váltatni, de nem irritálna. Nyilván azért megy hozzád, mert tudja, hogy neked szokott lenni annyi apród, hogy fel tudd váltani.

Igaz, rólam meg azt tudják, hogy felesleges hozzám fordulni, mert mindig csak 1-2 ezer Ft készpénz van nálam, néha a büfébe kell, amúgy kártyával vásárolok. Így inkább eleve olyat kérdeznek meg, akinek szokott lenni pénze.

2013. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Amado atya ***** válasza:
Azt szoktam nekik mondani, hogy kooperációs szerződést kötöttem a sarki pénzváltóval: Ők nem tartanak este 7-kor misét, én meg nem váltok pénzt. :)
2013. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Suttyó dolog lenne irritálónak tartani. Ellenben sajnos nem mindig áll módomban.
2013. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
vigyázz,, mert így sütik el a hamis pénzt..ügyes...te meg nézhetsz..(a yardon)
2013. máj. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!