Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tudja egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudja egy fiatal 25-30 közötti pasi önbizalmát letörni, ha látja, hogy a barátai vagy munkatársai magasabbak, sokkal helyesebbek és gazdagabbak is a szüleik, mint ő (neki)?

Figyelt kérdés
Ezáltal pedig tapasztalja, hogy alig van sikere a csajoknál, csakis a haverokra, jóképű munkatársakra buknak a lányok. Ilyenkor mindig azt mondják, hogy érezze jól magát a pasi, mosolyogjon stb, legyen magabiztos (mire fel?) és akkor tuti sikere lesz a lányoknál. Mert én ezt nem így élem meg, nem tudok magabiztosabb lenni, ha kevesebbnek érzem magamat és nincs semmiféle sikerélményem sem. Irigykedem az olyan emberekre, akik ilyenkor is pozitívak tudnak lenni.
2012. nov. 18. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedből ítélve nagymértékben.
2012. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi van ha gazdagabbak a szülei?? Ebben a korban már nem a szülök pénzén kell élni. Am meg igen vidámnak kell lenni. Nem kell a többivel foglalkozni. Lehet h több pénzük van és közben boldogtalanok. Ne higgy a látszatnak az emberek nagyon képmutatoak.
2012. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Boldogtalanok? Minden hónapban más laptopjuk meg más csajuk van...
2012. nov. 18. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem másból kell kiindulni, hanem magunkból. Abból kell gazdálkodnunk és a legtöbbet kihoznunk, ami bennünk van.
2012. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az nem sok, ami nekem van.
2012. nov. 18. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Akkor meg sírjál itt az oldalon tovább, ne várd, hogy a segged alá toljanak mindent.
2012. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki havonta cserélgeti a laptopját, az azt jelenti, hogy mindig sz@rt vesz...

Hasonló a helyzet a lányokkal is. Az egy éjszakás dolgok nem szoktak hónaposra nyúlni, vagyis elvileg a srác többet akar a lánytól, viszont ezek szerint ott is mindig kisiklik valami.


Viszont az enyhén szólva űbergáz, hogy 25-30 éves létedre még a "Pistike azé' bódógabb, me' a szüjei tömik pízzel" világban élsz, akárcsak egy kisiskolás. Ebben a korban már az számít, amit TE teszel le az asztalra, nem pedig anyuci és apuci.

Másrészt, valahogy ki kell törni ebből a "nem vagyok magabiztos, sz@r kedvem van mindig" mentalitásból, mert így egy lánynak sem fogsz kelleni. Ha valamit babusgatni akarnak, akkor vesznek egy kiskutyát/kiscicát, nem pedig egy GYK-n picsogó balféket keresnek.


Szóval vagy összeszeded magad, vagy pedig maradsz az önsajnálatban.

2012. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A penz csaj temaban nem mervado de ha te lyan jofej ember vagy akk ugy is minndegy es altalaban ne akarj olyan csajt aki azert szeret mert van penzed.Es ne erezd magad kissebnek mert gyakran a gazdagabbak bunkok es bekepzeltek persze azert vannak kivetelek (tobbiek alltal jomagam is) ez parnappal volt tema suliba is hogy a csajok mit is szeretnek es pont mondtam hhogy situran milyen joo lesz erre haverom azzal alitott le hogy idezem ¨Remelem nem azert mondod mer uj sifelszerelesed van¨ mondom nem de kicsit azert ott volt a pont de nem szoltam nem vaganykodok a dolgaimmal
2012. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!