Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezt, hogy mondjam el?

Szerintetek ezt, hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja szakítottunk.

Össze jöttem egy skinhead fiúval de a szüleim nem örűlnének neki,hogy egy skinheaddal járok. Szerintetek,hogy mondjam el nekik?



2013. máj. 21. 15:22
 1/3 anonim válasza:

Majd ha komolyra fordul a kapcsolatotok elmondod nekik. Nem hiszem hogy kb 2 hónapja komoly lehet a kapcsolat :)


Oda állsz eléjük, elmondod, hogy szereted (már ha szereted) és fogadják el. De ezt tényleg akkor ha komoly.


Hány évesek vagytok?

2013. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszintén én a helyedbe lesz*rnám ki mit mond/ gondol.

Neked kell szerelmesnek lenni belé, nem a szüleidnek. Legalábbis én így gondolom. Attól még hogy skinhead, ugyan olyan ember, és ugyan úgy lehet szeretni.

Egyébként meg, nyíltan megmondták neked, hogy nem szeretnék ha egy skinheaddel járnál, vagy csak te gondolod úgy, hogy nem tetszene neki?

2013. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

"Ők a legjobb emberek" tartja a dal.És szerintem ez így is van :)

Csak mond el nekik,ne kertelj.

2013. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!