Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb lány barátomba, hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszett,de kb 2 hete egy 4 napos osztálykiránduláson a szállóhelyen este átmentem hozzá.Kiültünk az ablak elé,beszélgettünk hajnalig.Majd ment aludni,de én poénból elkezdtem csikizni :D Egymás mellett aludtunk el.Amikor felébredtem,ő még aludt,de amikor átgondoltam az egészet,rájöttem,hogy nagyon szeretem.Most 2 hétig külföldön voltunk családdal,így nem volt alkalmunk beszélni(roaming).

Hiányzik,de nem tudom,mit mondjak neki..

15/F


2013. máj. 20. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt és így.
2013. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hívd találkozóra és talán mutasd meg neki :)
2013. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

hasonló helyzetben vagyok jelenleg. leírom mi van velem,átugorhatod ha gondolod :P

--------------------------------------------------

én már elmondtam neki,bár nem úgy,ahogy akartam. mindenképp élőben mondd el!én úgy mondtam el,hogy fb-n beszélgettünk,akkor még volt pasija,és mondta hogy milyen rossz vele,nincs rendes pasi,stb. én meg mondtam rá hogy rosszakat fog ki,ő meg mondta,hogy lenne egy rendes,de vele inkább nem kockáztatna,mert fél,hogy elvesztené,ugyanis a legjobb barátja(én).erre nem írtam még semmit,csak egy mosolygós fejet,mert mindenképp élőben akartam vele megbeszélni,de nem bírtam ki. kérdezz felelekeztünk,és tőlem kérdezte,ha lenne 3 kívánságom,mi lenne az,én meg mondtam,hogy csak egy lenne,ő...azt mondta,hogy nagyon fél,hogy elveszít,viszont erősen gondolkozik rajta. :* szmájlival(puszi) köszönt el, szóval jóra számítottam,de másnap azt mondta,hogy nem lehet,mert fél,hogyha egyszer összevesznénk,azt nem bírná ki. viszont az utóbbi időben közelebb enged magához,többet találkozunk...majd ki fog derülni mi lett,ha szeretnéd,leírom üzenetben :)

--------------------------------------------------

szerintem mondd meg neki őszintén,élőben,hogy tetszik neked,és szeretnéd,ha több lenne köztetek barátságnál. próbálj enyhén célozgatni,és majd abból le tudod szűrni,hogy ő hogyan érez. próbáld meg megölelni,átkarolni,megérinteni,megsimogatni stb. ha hagyja,akkor ő is érez valamit :P ha meg ő is visszaadja,akkor 100% :D

a másik ami még fontos,hogy minél hamarabb lépj,mert lehet,hogy most éppen van esélyed,de pár hónap múlva már nem.

remélem tudtam segíteni,sok sikert :D 15F

2013. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bakos G. Bence válasza:
Na, mi lett? :-)
2017. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!