Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket idegesítenek az ilyen...

Titeket idegesítenek az ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Azt hiszi,hogy körülötte forog a világ, meg mindennek úgy kell lenni-e ahogy azt ő akarja,ha meg nem kap meg vmit ami megtetszik neki jaj de rossz meg nem fair,és még ő lesz felháborodva


meg mondhatni 1 rózsaszín világban él ahol minden happy és azt hiszi ő a legkirályabb, legszebb, legjob.... ha meg van 1 aprócska gongja elefántot csinál belőle és azzal zargat másokat mikor 100x nagyobb bajuk is van (el se tudja képzelni, hogy az ő bajnál van rosszabb is)


kineveti azokat akik máshogy gondolkoznak, más elveket követnek, akik piszkosabb munkát is végeznek (vagy akármi) ,mint amit ő


de ezeket leszámítva nagyon rendes,kedves ember úgy értem nem bunkó és barátságos meg tök normális,vicces,bátor,stb... de ha elég ideje ismered elég feltűnőek lesznek ezek a dolgok de még se fogod tudni/észrevenni, hogy most mi a "helyzet" vele (mert nagyon jól eljátsza az álszentet SZTEM)


nem tudom én zakkantam-e meg, de barátnak tökéletes (fáj kimondani), viszont a másik énjétől falra mászok annyira irritáló mégis mindenki szereti


kicsit hosszú lett és remélem nem nagy marhaság amit kiírtam


2013. máj. 23. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki a barátod, akkor elfogadod az irritáló dolgaival együtt, akármilyen ember. Biztos vannak neked is olyan tulajdonságaid, amik másokat idegesítenek, de mégis vannak barátaid, mert ők ilyennek szeretnek. Ez a barátságnak a lényege, nem? :)
2013. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogynem idegesítenek. Nekem is volt ilyen barátnőm, aztán mióta megszakadt a barátságunk, azóta minden sokkal jobb. :)

(18/L)

2013. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tisztában vagy vele, hogy nagy segítség lenne valahogy fokozatosan, óvatosan megértetni vele, hogy a tenyérbe mászó stílus nem jön be senkinek...
2013. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!