Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek az olasz pasik?...

Lany06 kérdése:

Milyenek az olasz pasik? Milyen tulajdonságaik vannak úgy általánosságba?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok mire számíthatok:)

2013. máj. 24. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Állati jók, de a pizzájuk béna, és csak kólára hívnak meg.
2013. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
nagypofájúak,önzök,lusták......igazi semmirekellök........semmi sem szent és semmi más nem fontos csak a pénz.....
2013. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet általánosítani, de ha mégis nagyon muszáj, akkor én azt emelném ki, hogy nagy szívük van. Az összes olasz pasi akivel eddig dolgom volt, nagyon empatikus, törődő, kedves volt. Igazán érdekelték őket a körülöttük történő dolgok, és elég szentimentálisan álltak mindenhez. De meglehet hogy csak az átlag bunkó, nemtörődöm magyarok után tűnnek ennyire "lelkizősnek".

Oh, és viccesek :)

Én imádom őket.

2013. máj. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sok olasszal dolgozom és sok olasz barátom is van.

Általánosítani nem lehet, mindenesetre az elmondható hogy tudnak élni, szeretik a jó ruhákat, autókat, ételeket, szeretnek társaságban lenni, bár nekem néha nagyon felszínesnek tűnnek.

Fontos nekik a család, a pasta és a calcio.

Egyébként elég nagy különbségek vannak a dél és észak olaszok között is.

2013. máj. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!