Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy akkor is...

Normális, hogy akkor is beszélgetek, ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Van, hogy esténként magányosnak érzem magam, és ilyenkor elképzelem, hogy velem van egy illető - barát vagy barátnő, nem mindig létező személy - és úgy beszélgetek vele, mintha itt lenne a szobában. Persze nem látom, vagy hallom, csak beszélek hozzá és elképzelem, hogy válaszol. Pszichológushoz kéne fordulnom, vagy más is szokott ilyet?

2013. máj. 25. 00:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
hát ez nálam mindennapos :D de szerintem nem kell aggódnunk, ettől még nem vagyunk lököttek :D csak épp nincs kivel beszélgetnünk hát kreatívkodunk egy kicsit és megoldjuk ;)
2013. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazán örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel. :) Köszi a választ!
2013. máj. 25. 00:19
 3/12 anonim válasza:
100%
Elég sokat vagyok egyedül, a nap 3 negyed részét magányosan töltöm, aztán dumagép lényem ezt nem tűri, egész nap dumálgatok magammal :D Szerintem még normálisak vagyunk :D
2013. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Én is minden hülyével szóba állok, de azért van egy határ. Tehát nem beszélek magamban... :)
2013. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 zabmester ***** válasza:
100%
Ha nincs itthon senki, én is szoktam :D Egyszerűen imádok beszélni, és ebben nem gátolhat meg az, hogy éppen nincs hallgatóságom :D
2013. máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Azért a te eseted, egy kicsit más, mint amit a többiek leírtak, mert ők csak saját maguknak beszélnek, de te egy kitalált embernek beszélsz, elképzeled mit reagál, válaszolt, majd arra reflektálsz. Ez még nem orvosi eset, de az tény, hogy nagyon magányos lehetsz. Igyekezz az emberi kapcsolataidon változtatni, amiket fejlesztened kell, ha ezekkel sínen vagy, már nem lesz szükséged fantom barátokra.
2013. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sok barátom van, a családom is rendben van, csak nincs párom és néha este vagyok magányos. Ezt nehezen viselem, így enyhítem a rossz érzést. Amikor van valakim, akkor ez nem jelentkezik, nincs rá szükségem. Tehát tudom, hogy ez okozza, csak nem tudom, mennyire fér bele a "normális" kategóriába.
2013. máj. 27. 23:27
 8/12 anonim válasza:
100%
Nekem is van ilyen sűrűn én úgy lakom h a szüleim és a kistesóm a földszintem vannak a nagytesóm nincs itthon ugyh az egész emelet az én lakosztályom de ha van is lent valaki akkor halkan szoktam beszelni, elkepzelem h valaki bejon a szobamba stb. es van h angolul beszelek vele mert felsofokum van angolbol es nem erzem magam bekepzetltnek de azt mondjak h eleg jol beszelek :) Szval szerintem még normálisak vagyunk mindannyian! :)) 18/L
2013. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
haha én is szoktam angolul :'D
2013. aug. 5. 17:26
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

hat velem is megortent mar hogy magamnak motyorekolok de nem azert mert lenne valami baj a csaladomal vagy a barataimal es ez csak kizarolag ejjel nappal mar nem es van baratnom meg vele is szoktam aludni amikor megtehetem met meg sajat hazra nincs se nekem se neki anyi peze meg ha oszetennenk se lenne annyi mert meg sulisok hat vagyis kozepiskolasok es meg munkank anyit nem hoz hogy hazat vegyunk hisz hetkoznap a suli es csak hetvegen megyunk mert akkor van idonk es ez igy ok a fonoknek meg nekunk is mert egy alasba vagyok vele bar meg alasnak se lehet nevezni

a lenyeg hoy mi ejel nem nagyon beszelgetunk persze napkozbe igyekszunk minel tobb idot egyutt tolteni de ejel mas dolgot csinalunk ami jobb mint a beszelgetes na mindegy ebbe mar nem avatlak b e titeket

2013. szept. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!