Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért utálják egymást?

A nők miért utálják egymást?

Figyelt kérdés

Iskolában és munkahelyen is feltűnt, hogy ahol több nő is tartózkodik, ott elkerülhetetlen a kifúrás, kibeszélés, kétszínűsködés.

Ne is próbáljátok ezt tagadni, mert tudom, hogy így van.

A férfiak valahogy összetartóbbak, nem vesznek össze minden hülyeségen, vagy ha utálják is egymást, az teljesen nyilvánvaló mindenki számára, nem kétszínűsködnek, plusz általában komolyabb oka van.

A nők ezzel szemben mintha csak élveznék a pletykálást, szekálást, olyan apróságokért kinézik a másikat, mert az szebb vagy mert boldogabb az élete.


Nem célom leszólni a nőket, hiszen én is az vagyok, és akinek nem inge, ne vegye magára.


"Ne próbáljátok megérteni a szebbik nemet. A nők értik a többi nőt, mégis utálják egymást."



2013. máj. 25. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt vettem észre. Olyan helyre kell menni, ahol kulturált emberek vannak, ott kevesebb ilyennel találkozol.
2013. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Másokhoz viszonyítva ítélik meg saját magukat. Akinek problémája van a többi nővel, annak általában saját magával vannak gondjai. A fúrkálódással, ezzel-azzal látszólag gyengítik a másikat, hogy ezzel előrébb helyezzék magukat. A férfiak nem gondolják túl, és nem bonyolítják túl a dolgokat.
2013. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A saját tapasztalatom is ez, valamint,hogy rivalizálnak/rivalizálunk. Szinte a tesók/legjobb barátnők is méregetik egymást, és nehogy alulmaradjanak/maradjunk! (Naná,én is nő.)

Szerintem nemünk kritikusabb, szőrszálhasogatóbb,sebaj, másban vagyunk jók.

Ellenszer: felismerés/önismeret + tudatosság + nem zsigerből cselekedni/szólni= élhetőbb női közösségek

2013. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos. A férfiak szolidárisak egymással, bajtársak, a nők nem.
2013. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

A pasik is ezt csinálják csak nem ilyen feltűnően.

Az előző munkahelyemen pont a pasik pocskondiázták egymást és a nőket is a másik háta mögött.Én sem maradtam ki a szórásból, amikor szabin voltam.

Pedig mindig én segítettem nekik mindenben és soha nem bántottam őket, nem raktam alájuk, soha nem pofáztam a hátuk mögött mert nekem többet ért a nyugalom. Mindig tisztelettel bántam velük mert ők már idősebbek voltak. Pont ezért elszomorító mert 50-60 éves fejjel már lehetne eszük.

Az az igazság, hogy ebben az országban már olyan mindegy nő vagy pasi népszokás lett a másikba beletaposni a másikat a földbe döngölni. 10 ember közül 7-en aljasul és mocsok módon viselkednek az ember társaikkal. Én már megtanultam, hogy idegen társaságban pókerarc és kevés beszéd a megoldás. Még így is beléd kötnek.

Munkahelyen nem kell komoly kapcsolatokat kiépíteni, pártatlannak és semlegesnek kell lenni, a kommunikációt a minimumra csökkenteni, beszélgetni csak szakmai dolgokról illetve jelentéktelen dolgokról kell. Magánügyet, privát életet nem kell bevinni oda, ahol semmi közük hozzá.

2013. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na igen, ezt már nekem is volt alkalmam nem egyszer megfigyelni. Legutóbbi ilyen élményem az osztályomon belül volt. Kialakult egy kissebb baráti társaság, ahol zömével fiúk vagyunk, de kezdetektől volt velünk két lány is. Aztán kb. az év közepétől csatlakozott hozzánk egy harmadik csaj. Na, innentől kezdve a két másik elkezdett minden különösebb ok nélkül fújni rá. Nekem meg már szabályosan rosszul esik hallgatni a szitok áradatot. Ejj, valami rettenetes...


Amúgy a témával kapcsolatban mindig ez a kép jut eszembe: [link]

2013. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindez társaságtól függ. Én nem tapasztaltam, hogy a nők annyival fúrósabbak lennének, és a leghisztisebb ember, akit láttam, az nevezetesen egy férfi. Max. akkor tapasztalom a női fúrást, ha olyan közösségről beszélünk, ahol olyanok vannak, akik addig nem ismerték egymást.

De a férfiak is tudnak olyanok lenni, cska náluk az a fp téma, hogy "ekkora lúzernek hogy lehet ilyen jó csaja", ha az adott lúzer épp nincs ott a közelben...

2013. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan, amikor két férfi meg akar hódítani egy csajt. Úgy érzitek, mintha valaki belépett volna a ti területetekre. Csak mi, nők férfi jelenléte nélkül is el tudjuk játszani ezt.
2013. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én is sokat találkozok ilyennel, sőt engem utálnak és szekálnak pedig az ég egy adta világon semmit nem tettem sem ellenük sem senki ellen. Nem értem ezt a nemet pedig én is nő vagyok. De nagyon zavaró ha utálják egymást és engem a nők! Szerintem ezt soha nem fogjuk megtudni, hogy miért. Lehetnénk olyan összetartóak mint a férfiak. Szerintem mindenkinek jobb lenne.
2015. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azért van baj, mert nem beszélik meg őszintén a dolgokat. Huston, baj van.

[link]

2015. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!