Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom ti hogy vagytok...

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én miért érzem azt, hogy az összes @szom kivan az összes Főorvosnak nevezett egyénnel? és teszik a jófejet? Többi lent

Figyelt kérdés
Amikor már orvoshoz kell mennem, rosszul vagyok! Tisztelet a kivételnek. Két kezemen meg tudom számolni, hány orvosnak engedem meg, hogy hozzámnyúljon. Türelmetlen velem, nem vizsgál meg, küld tovább, hogy ő nem tud mit kezdeni sokszor a problémával, pedig az lenne a szakterülete. Megértem, hogy ők is emberek, meg hogy stresszeltek, meg túlvállalják magukat kevés pénzért, de akkor most ők vannak értünk, vagy mi őértünk? Én mindig azt mondom, valaki akkor vállaljon el egy hivatást, ha azt nem csaka pénzért teszi!

2013. máj. 26. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Az orvosok 90%-a nem a pénzért dolgozik. Amíg asztalosként, fodrászként jobban lehet keresni mint rezidensként addig ezt ne hozza fel senki...

Ha nem engeded meg hogy hozzád nyúljanak miért vársz el kellő alázatot az orvos részéről.

Egy szakorvos de legfőképpen az általad említett főorvosok nem nagyon küldözgetnek el senkit vizsgálat nélkül...

Ezt a témát akkor tessék felhozni ha a mentő beszállít a sürgősségire és az ügyeletes orvos elmegy kávézni ahelyett hogy az életedet mentené meg. Akkor rájössz ki van kiért. Én szándékosan nem az orvosi hivatást választottam magamnak mert én inkább pénzt szeretnék látni a problémás betegek helyett. de bárkit megnéznék egy 24 órás ügyelet után milyen mosollyal fogadja a beteget...

2013. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Flector 67 válasza:
100%
Le kell csökkenteni az egy orvos által, egy nap ellátható betegek számát. Rögtön nem lesznek fáradtak, kiégettek. Persze Te csak 1 év múlva kerülsz sorra. Jó lesz így?
2013. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!