Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy fiú tehénnek nevezett, de...

Egy fiú tehénnek nevezett, de azért annyira dagadt nem vagyok. Nincs önbizalmam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg az utóbbi időben mindenki azt mondja hogy híztam.Amúgy is fejlettebb vagyok mint az átlag,nagyok a melleim+már 10-évesen menstruáltam.Rosszul esik mit tegyek?? 15/l

2013. máj. 13. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a tehén, hanem ő a marha.
2013. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehéz válaszolni, mert nem tudjuk, valójában milyen súlyban vagy. Mindenesetre a srác bunkó volt.
2013. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
155cm vagyok, és kb.65kg pontosan nem tudom mert rossz a mérlegünk.
2013. máj. 13. 12:57
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

A srác bunkó. Mindig lesznek a környezetedben bunkó emberek.

Ettől még nem kellene liszttel, cukrokkal tönkretenni az egészségedet és felhizlalni magad. Akkor sem ha senki nem szól be..

2013. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bettineni ***** válasza:
Almaecet étkezések után. Egy kanál ecet 2dl vízzel.
2013. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van rajtad némi felesleg, de ez senkit nem jogosít fel arra, hogy sértegessen.
2013. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen ! Az osztályomból a legkövérebb lány mondta nekem,hogy kövér vagyok,pedig ő kétszer akkora mint én és egy a magasságunk.

Ne foglalkozz avval,hogy mit mondanak mások,ha te jól érzed magad így akkor ne változtass.

2013. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát javítsd meg az önbizalmad. Miben vagy jó? Biztos jó vagy valamiben. Pl. itt nálunk az egyetemen a legjobb gyakorlatvezető az egyik tárgyból egy elég dagadt csaj. Viszont ragyogóan tart órát, szerintem ha nem hozzá járok, nem biztos, hogy átmegyek a tárgyból, így meg lazán 5-t kaptam. Messze ő a legjobb az összes tanár közül abból a tárgyból. De lehet egy kövér másban is jó, például lehet nagyon kedves, segítőkész. Keresd meg, hogy miben vagy jó!


A másik dolgot biztatásul szeretném elmondani. Én sem vagyok egy nádszál, pláne nem voltam az régebben, és mindig aggódtam, hogy egy fiú se akar majd feleségül venni. De aztán lett ilyen fiú :) Az egyik jóbarátom kezdett ilyen téren is érdeklődni. Később azt mondta, hogy eleinte nem tetszett neki, hogy egy kicsit kövérebb vagyok, de aztán rájött, hogy neki igazából az a fontos, hogy sportolni tudjak, az állóképességem legyen jó, ne ijedjek meg egy néhányszor 10 km-es gyaloglástól stb. Szerencsére nálam ezzel nem volt gond, mert évek óta rendszeresen sportolok. Sovány nem lettem a sporttól, de formás az igen, és hát ugye edzett is. Ránézésre nem szokták kinézni belőlem azt a sportteljesítményt, amire ténylegesen képes vagyok.


Ezért neked is azt javaslom, hogy kezdj el sportolni. Van valamilyen sport, amit szeretsz? Biciklizni, sétálni, úszni, focizni? Ha csapatsportot választasz, az azért jó, mert járhatsz valakivel együtt, és motiváljátok egymást. Nem az a fontos, hogy valami hiper-szuper fogyasztósportot válassz, hanem az, hogy kitartó legyél benne. Semmit nem érsz a sporttal, ha egy hónap után abbahagyod. Azért is fontos a sport, mert azoknak a betegségeknek a nagy részét, amiknek az okát az elhízásban szokták megállapítani, valójában az edzetlenség okozza.

2013. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igenis változtass...van rajtad tíz kiló, és ez csak több lesz.


Ha nem is mondják, de gondolják.. azt veszed majd észre, hogy kerülnek a srácok...nem hívnak buliba(sem), nem legyeskedik senki...


ne fogyózz, mert az nem jó, hanem diétázz...tartsd a súlyod, és ahogy telik az idő, lejön rólad a felesleg.. pár év és bomázó leszel.


ja, a nasi, süti, nyalóka, vattacukor, tortahegyek, sok cukros üdítő, tésztahegyek, na azt felejtsd.


ha nem, hát nem..aztán ne csodálkozz ha azt mondja a doki, hogy kisasszony, maga cukros...

a jó alakért nekünk bizony áldozni kell. hidd el nekem, marhára megéri.

2013. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tölts fel egy képet, és lehet megmondjuk, hogy nem is vagy dagadt :D
2013. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!