Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel tudnék bátorítani egy...

Mivel tudnék bátorítani egy olyan lányt aki kövérnek hiszi magát, de nem az csak annak hiszi, mert van egy barátnője aki vékonyabb nála? (14 éves lányok)

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
engem is próbáltak bátorítani.és hát még senkinek nem sikerült semmivel megváltoztatni a véleményem.bár erről mások is tehetnek h nem hiszem el. :SS
2013. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen ez lehet hogy így van, hogy mások is szerepet játszanak ebben, hogy nem hiszi el.

De szeretnék neki önbizalmat adni.

Hogyan tudnám ezt elérni?

2013. máj. 26. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy te megtudnád változtatni a véleményét erről...

De beszélgess el vele erről,esetleg szólj a szüleinek,hogy túl sovány és valami gond lehet vele.

Attól függ mennyire sovány...


Engem is mostanában avval idegesítenek,hogy túl sovány vagyok,de nem hiszem,mindig azt gondolom,csak azért mondják,hogy hízzak meg és utána megint avval piszkáljanak,hogy kövér vagyok.És ez így is van.

2013. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

14 éves 44 kilós kb. 160 centiméter magas LÁNY-ról van szó.

Szerintem ezek a számok nem azt jelentik hogy kövér.

Tudom hogy nem tudok dönteni helyette,de hogy tudnám megértetni vele, hogy ez még nem kövér??

2013. máj. 26. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hogy nem kövér, hanem túl vékony! :) Én 161 centi vagyok, 48 kg, és mindenki nagyon vékonynak tart :) Szóval, valami nagyon nincs rendben a lánynál, ha kövérnek hiszi magát...Lehet, hogy pszichológusra is szüksége lenne, mert ha így folytatja, anorexiás lesz...Szerintem te nem nagyon tudsz mit tenni, lehet, hogy a szüleivel kellene beszélned...
2013. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És ha beszélgetnék vele erről a dologról, hogy fogadja el magát olyannak, amilyen.

Tetsszen önmagának, mert nekem mindig azt mondták, hogy tetsszél önmagadnak fogadd el így magad.

Megpróbálok vele elbeszélgetni erről a szituról ilyen módon.

2013. máj. 27. 23:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Tégy így! Beszélgess vele erről! Szerintem, amit még érdemes lenne, hogy kérdezd meg, mért érzi kövérnek magát, vagy nézegessetek képeket különböző testalkatú lányokról, és kérd meg, hogy mutasson rá arra, amelyikhez szerinte legjobban hasonlít! Nem tudom, hogy mennyire komoly az ügy, de nem lehet, hogy anorexiás? Eszik rendesen, vagy fogyózik?
2013. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nem anorexiás és nem hiszem, hogy fogyózik azt, mondta, hogy le kövér-ezte valaki.


157 kg, 14 év, 44 kiló - Lány. Nem értem miért kövér..


Tudtok olyan oldalt, ami leírja, hogy egy 14 éves lánynak hány kilónak kéne lennie?


Köszi! :)

2013. máj. 29. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Hülyéknek nem kell hinni, de pl. akkor csak nem jó barátnőd önképe, ha elhitte... nekem ha valaki azt mondaná, hogy kövér vagyok, kiröhögném. :D

Nah de, létezik olyan, hogy testömeg index, amely szerint amúgy ő sovány! Ki lehet számolni :) Egyébként meg a normál súlyt a nőknél úgy is ki lehet számolni, hogy a magasságból ki kell vonni 110-et, és a megmaradt szám az ideális súly. Pl egy 160 centis nőnél az 50 kg. :)

[link]


[link]

2013. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2013. máj. 30. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!