Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnője, mégis visszajön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, mégis visszajönne hozzám?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már majdnem 2 éve ismerjük egymást.

A 2 év alatt csak randizgattunk sokat voltunk együtt de nem történt semmi komoly,semmi sem köztünk.

Ő azt állította akkor h túl fiatal vagyok hozzá,ezért otthagyott és lett barátnője.

Azóta eltelt 1 év és most újra megkeresett,újra találkozunk,mostmár komoly kapcsolatot akar velem, és egyre bizonygatja hogy mennyire érdeklem, és h nemtudott elfelejteni stb.. A bökkenő csak az hogy 1 éves kapcsolatából még mostsem lépett ki,.és nem szakított. Mondta hogy majd szakít, de halogatja, én nagyon szerelmes vagyok belé,és tlaán ő is belém?!.. De amíg barátnője van én nem engedek semmit,..csak az a baj hogy elég nehéz mert nem akaorm elevszíteni..de ő utálja ha felhozom hogy szakítson.


2013. máj. 25. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Én 18, a srác 26 éves*
2013. máj. 25. 19:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd egyszer rájössz hogy k*rva buta vagy.
2013. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A srácnak nője van és mellette csajozik én a helyedben elgondolkoznék azon hogy ha esetleg össze jövök vele vajon velem nem fogja-e ezt ugyanúgy megcsinálni. Ha lezárná az előző kapcsolatát és úgy próbálkozna nálad akkor azt mondom oké korrekt de ez így genyóság. Ne engedj neki továbbra se semmit. Szerintem csak egy kalandot akar.

23/F

2013. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit ne engedj, ameddig nem szakított biztosan. Még egy csókot sem! Ha belátható időn belül sem dobja ki a barátnőjét, akkor küldd el a fenébe! :)
2013. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,...hát igen nehezen tudnék már bízni benne, meg..fura hogy mindíg elinne ide oda de úgy hogy egy eglsz éjszakára,..valószínű hogy csak kalandot akar na de mindezért képes 2 év után még mindíg nlam próbálkozni,mikor tudja hogy nem olyan vagyok aki..?!
2013. máj. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!