Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valahol? Budapesten hol...

Van valahol? Budapesten hol vannak személyes lelki segély szolgálatok? Csak beszélgetni szeretnék és nem telefonon.

Figyelt kérdés
Elég nagy bajban vagyok és ki vagyok ez miatt és sajnos senkivel nem tudom ezt megosztani.Esetleg van valaki aki valóban normális és tudnánk beszélgetni.Kénytelen vagyok egy idegennek beszélni róla mivel nem lehetséges,hogy a családom bele vonjam.

2013. máj. 28. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod akkor írhatsz nekem . Nem tudom ,hogy tudok -e segíteni bármiben de szívesen meghallgatlak.
2013. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én önkénteskén a Máltai Szeretet Szolgálatnál is szolgálok, többek között lelki támaszt és ha kell és tudok, segítséget, tanácsot adok. Szívesen meghallgatlak. Írj privátban bátran!
2013. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megjelöltem
2013. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!