Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért értelmezi a legtöbb nő...

Miért értelmezi a legtöbb nő olyan egyoldalúan az egyenjogúság fogalmát?

Figyelt kérdés
Például majdnem minden nő háborog azon, hogy őket jobban elítélik a szabatos szexuális életük miatt, míg, ha azt egy férfi csinálja, menő. Ha a férfinak lehet, nekik miért nem? - mondják. De azt miért várják el mégis, hogy mi kezdeményezzünk, mi hívjuk fel őket randi után, mi indítsuk el az első csókot, és előre köszönjünk nekik? Ezekben hol van akkor az egyenjogúság?

2013. máj. 28. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na. Biztos, hogy azok a nők várják el, hogy kezdeményezzen a férfi aki "háborog" hogy elítélik a szabados szexuális életük miatt? Mert nem hiszem...én eléggé feminista vagyok és nem várom el, hogy a férfi kezdeményezzen. Tudod állítólag egyenjogúság van igaz? Akkor meg mit kell ítélkezni a nők felett, csak mert nők?
2013. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ott, hogy nem a középkorban élünk.

Neked mi bajod van azzal, ha egy nő nem csak passzívan fekszik és unatkozik, hanem élvezi is a szexet?

Nagyanyáink korában simán ku.rva volt az is, élvezte a férjével a szexet, volt az fehérmájútól kezdve minden, csak első áldozó nem. Mindenkinek illet szűzen férjhez menni, különben állt a bál.


A szex gusztustalan, illetlen, legfeljebb akkor lehet eltűrni, ha gyereket akarnak... ez volt az általános felfogás.



Hál Istennek ma már nem csak azzal szexelhetünk, akivel házasodunk, illetve esküvő előtt van "próbafekvés". Ehhez kell egy férfi meg egy nő.

Teljesen logikus, hogy szakítás után is lesz egy nő meg egy férfi, eggyel több strigulával. Kicsit fura lenne, ha csak a pasi szexelt volna, nem?


Ebben az esetben miért lenne elítélendőbb a nő, mint a férfi??


Ettől függetlenül a két nem megmarad.

Tehát a nők legyenek nők, a férfiak meg férfiak.

Ennek része, hogy a férfi udvarol, kezdeményez, küzd. Ellenkező esetben a nő igen hamar rá fog jönni, hogy neki nem kell olyan ürge, akinek nincs neveltetése (nem tud köszönni), nem érdeklődik iránta (nem a pasi hívja fel randi után), és összességében töketlen. Első adandó alkalommal kiteszi a szűrét (megint mindketten húzhatnak egy-egy strigulát a saját ágyuk lábára...) és lelép egy olyan talpig férfival (kockák közt ez fut alfahím címen), akinek nem okoz gondot, hogy férfiként viselkedjen.

2013. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
A nők egyenjogúságért küzdött harcában ennél lényegesebb buktatók is vannak. Onnan indul (persze igaziból nem innen indul), hogy ők is had dolgozzanak, ok. Kapjanak ugyanannyi fizetést, mint a férfiak, ok. Otthon ne legyenek női-férfi szerepek, a férfi is főzhet, takaríthat, mehet gyesre. A nők is megkérhetik a férfiak kezét, kezdeményezhetnek, bókolhatnak ismerkedés céljából, stb. Aztán csodálkozunk, hogy a férfiak nem is annyira férfiasak, mint szeretnénk. Egy nő.
2013. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én pl nem értelmezem így. Sőt! Engem kimondottan idegesít, ha pl egy pasi kinyitja nekem az ajtót, lesegíti a kabátomat, kihúzza a széket stb. Van 2 kezem ugyan úgy, mint nekik, majd megoldom.

Bár a randi után azért tényleg a pasi hívjon :) De ennyi...

22 N

2013. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán csodálkozunk, hogy a férfiak nem is annyira férfiasak, mint szeretnénk"

Relatíve kinek hol kezdődik, hogy egy férfi mitől férfias. De nem hiszem, hogy azért férfias egy férfi mert nem tud főzni nem megy gyesre vagy épp nem segít a házimunkában. Számomra csak még vonzóbb, ha egy férfi ilyeneket is megtesz. Egy nőről két oldalról húzzák le a bőrt és folytonos elvárások között kell élnie a neme miatt aminek semmi köze semmihez. Nulla megbecsülés stb. És még egy kis udvariasságot sem kaphat meg ok nélkül?...

2013. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kései Sirató ***** válasza:

Az illem és a jogok az élet két különböző területe.

Ne keverd össze a kettőt!

Illik a nőt előre engedni, legalábbis az európai kultúrában, ha nem teszed, bunkónak fognak minősíteni.

2013. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

Az a baj, hogy szerintem már rég nincs egyenjogúság a férfiakkal szemben, de még a nők rinyálnak. A munka, szavazás ez mindd érthető. A nők ugyanúgy értékesek és még is csak emberek. Attól, hogy nőnek születtek még nem elítélhetőek, DE egy idő után kihúzzák a gyufát.


A férfi kezdeményezzen ( MINDENBEN A KAPCSOLAT TÉREN ). Ez természetes és ezzel még jóban is vagyok, de, ha EGY CSAJNAK TETSZIK VKI akkor mért ne kezdeményezhessen ő? Remélem, aki tetszik neki az le is fogja x**ni, mert csak egy b**ös k**ának tartja. Megtudjátok később miért is.

A férfi fizessen. ( Ez tök jó még 1. randin stb... ) De az a kérdés, hogy ez honnan jött? A nők az egyenjogúság miatt ugyanúgy kapnak fizetést és a kis k**ák, de még 20 körül is elvannak kényesztetve azt kapják a pénzt. Van nekik is. Fizessen a férfi ez még oké, de ne mindenbe. Ajándékot is a férfi vegyen, már, ha a nő vesz, de a férfi vegye az értékesebb gyémánt szart. Utána persze, ha a nő megkapja a drága ékszerét, akár el is hagyhatja a pasit, aki megvette neki, így kidobta a pénzét az ablakon persze a kapcsolatot nem lehet megvenni, ahogy barátokat is, de az ajándéknak nem is ez a fő célja, hogy megvegyünk valakit, persze a nők ezt kihasználják, ahogy minden mást. A férfi pénztálcája megy, míg a nő, ugyancsak magára költ. De első randin tényleg fizessen a férfi, de az mi már, hogy a legtöbb nő elvárja, hogy 90%-ban a férfi fizessen, hiszen ő a férfi. Ez azért elég nagy tévedés, mármint, hogy a férfitől ez jogosan várható, hiszen viselkedjen férfiasan. Ma már elko*csosult az a tény, hogy mit jelent a férfias viselkedés.

Fele-Fele házimunka: Miután a férfi tett a kapcsolatért a nő meg kirakta a mell*it, hisz az neki olyan nehéz az után a férfi végezze el a fele házimunkát még akkor is, ha munkába jár és este hazaér, persze a nőnek nem kell, hogy legyen munkája a házimunka akkor is legyen elosztva, ha a nő munkanélküli vagy gyesen van.

Ha a nő tesz valami rosszat akkor megsajnálják, megbocsátanak neki, ez férfiaknál nem, így van. Ha a nő vmit rosszul csinál és felhozza a férfi ő bánja, persze, ha a férfi csinál rosszat azt is ő bánja.


Itt jön az, hogy mindent, amit leírtam, azért van, mert a férfi legyen férfias különben puh***csű, ha nem kezdeményez és nem mer odajönni stb... Olyan pasi nem kell... ( Merj akkor oda menni te, nekem meg ilyen csaj nem kell -.-" ), de ez eddig elvan nézve. De hogy a nők még miken felháborodnak, amikor pont a férfiaknak kéne :SS Azért, mert csaj, úgy érzik nekik nincs tennivalójuk, hiszen a férfi a férfi és ők kevesebben egy férfinél, hát lépjen a férfi és akkor ezek után miután lealacsonítják magukat és saját nőiességüket olyan szinten kisírják, majd ellenzik, hogy még egyenjogúságot kérnek?WHAAAAT???? Ha ezt nem értetted olvasd el mégegyszer, mert ez így van és jöhetnek a csajok, hogy, hát de a férfinak ezt meg ezt kell tenni különben nem férfi, de k**ára lex*0rja szntem mindenki, aki nem nő. A kezdeményezésről még, hogy, ha megtetszik egy csajnak valaki, de őt várja, hogy odajöjjön, de mi van akkor, ha az a srác éppen nem olyan bőrben van, hogy most épp csajozzon vagy valami és tulajdonképpen nem vesz észre, mert nem azon a frekvencián van most akkor, ha nem tartja fontosnak, hogy odamennyen hozzád nem puha**csű csak nem érdekled abban az időpontban pedig, ha kezdeményeznél megfoghatnád. ( persze nem a belsőddel, hanem a mell*iddel, mert hisz nő vagy -.-" )


A nők megkapták az egyenjogúságot.

A nőknek elnéznek mindent.

A nők állnak, mint f**z a réten és pénzben fürdenek, mert megkapják, azért mert felálltak a fotelból -.-"

A nőknek extrém elvárásaik vannak, amikor azzal nincsenek tisztába, hogy eleget kaptak már, így is.

A nők nagy része nem fizet, mert a pasi dolga ( mért is ne a pasi álmában kapja a pénzt ) - Dolgozzon meg a nőért ténylegesen, hogy legyen rá pénze, hisz ez a férfi dolga dolgozzon meg csak a csajért nem? De ha neked is tetszik, bejön akkor ez már nem elvárássá, hanem szivatássá, hátbaszúrássá nőtt.


A másik, hogy a nők nem csak, hogy várnak és kapják a pasikat, de van nekik 10, hogy válasszanak persze... K**áskodnak aztán hátbaszúrják a férfiakat ILYEN A SZERELEM :)

Aztán, ha ezt meghallják mi jön??? Nem, mert a FÉRFIAK MENNEK A FA**KUK UTÁN ÉS MINDENKIT CSAK MEGK**RNAK AZTÁN ELDOBJÁK, MINT EGY SZERSZÁMOT. - HÁT MEG IS ÉRDEMLITEK -.-"


Házimunka. Nem a nő dolga persze, hogy nem a férfi is segítsen fele-fele. A férfinak ott a fizikai munka, amihez te hozzá nem nyúlnál az nem fele-fele persze oké. Én, úgy vagyok vele, ha valami koszt csinálok feltakarítom, néha elmosogatok stb... A gyerek is takarítsa a szobáját, segítsen annyának, néha porszívózza ki a nappalit vagy épp nyírjon füvet. Ez, így komplett és korrekt, de a nők túlzásba viszik -.-" HÁT ÉN NŐ VAGYOK CSINÁLDD MEG AZ ÉN FELADATAIMAT IS, MERT ILYEN A MUNKAMEGOSZTÁS AZOK UTÁN, HOGY VETTÉL NEKEM 50 ÉKSZERT. KÖSZ CSÁ, MEK VENNI RUHÁKAT A PÉNZEMBŐL, AMIT NEM RÁD KÖLTÖTTEM.


Talán kicsit eltúloztam, de ez, így megy és én nem vetem meg a nőket, hisz ők is csak emberek. De, amikor a nők a férfiakat bas**atják, hogy milyen tah*, bu**ók, mert csak a fa**uk után mennek akkor megkérdezném, hogy a nők, mik, ha csak k**áskodnak, kiteszik a mell*ket 10 férfi közül választanak, majd dobják őket 1 ékszer után, mert csak addig kellet.


Én annak a híve vagyok, hogy jó ez, így megszokás ez a férfi dolga, hogy kezdeményezzen, 1-2. randit fizesse, ( de szntem utána felváltva a normális ) aztán a házimunkákban mehet a segítség a nőnek stb... De b**szus a férfinek, így is 100x több dolga van és sokkal stresszesebb feladatai vannak, mint egy nőnek, de hárítsunk még rájuk, hisz mögéjük elbújhatunk. A megmentő lovag jött, hogy elvégezze a dolgunkat jee, használjuk ki, hogy férfias. Az a kár, hogy a nők tényleg könnyen kihasználnak, hiszen férfiként kell egy nő mindenképp és, akár több is kialakulhat és komolyabban is megtetszik, majd, akár megszereted a lányt és ezek után, ha a csaj is érez irántad valamit még, ugyanúgy te mögéd fog bújni és te leszel az ő kihasználható védőpáncélja, amit akármikor felhasználhat, amire csak akar.


Tényleg jöhetnek a nőktől az oltások, persze azoktól a férfiaktól is, akik megakarják védeni a férfiasságukat és jönnek lovagiasan védeni a nőket. Háát, ha én is nőnek születtem volna... De férfiként bírni kell az ütéseket és, bár, ha az ember nem egy fo*yi, akit taigetoszról lekellet volna dobni, akkor túlfogja élni és nem lessz egy depis öngyilkos, de jóval több ütést kell bírnia, mint egy nőnek, akinek a legnagyobb problémája, ha terhes lesz egy egy éjszakás kalandban.


Én ezzel csak a saját véleményemet nyílvánítottam ki és elmondtam az igazat, amit sokan nem mernek, illetve a nők tagadják és hárítanak a férfiakra... ( ahogy mondtam ), de ezt elkell viselni ez van. A nőiegyenjogúság, mert elvoltak nyomva közben a nők még ma is mattban tartják a férfiakat a manipulációjukkal és tulajdonképpen férfiegyenjogúság az, ami ide kéne... Remélem a nők nem vették magukra és jöhetnek fikázni, hogy milyen kis**cs vagyok, de erről még eszembe jutott valami.


Nem kezdeményez? Kis**cs ki a f**zt érdekel akkor. Ő is egy ember b*eg és, azért mert nem teng túl az önbizalomtól még lehet valaki és, ha megismernéd a személyiségét lehet még tetszene is -.-" Természetesen ez is benne van, hogy itt nem is a kezdeményezésről van szó, hanem, hogy a nők, majdnem, hogy mindenkit lenéznek na meg tudják, hogy milyen szépek és ezt nem csak, hogy a férfi alá dörgölik, de még jönnek a "Dagadt vagyok" mondatok, hogy mondják nekik, hogy ez nem is igaz, persze ezt tudják csak örülnek némi dicséretnek és bóknak.


Tehát mégegyszer, akinek nem inge ne vegye magára és remélem azokután, hogy kimondtam az igazságot rám dobják az atomot :)


Mire átjutottam a trágá szűrön -.-"

2013. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Valaki írta xD Még, hogy a nőről húzzák le a bőrt és folytonos elvárásokat kell bírnia, mert főznie meg mosnia kell xDDD MEG NE HALJON :DDD
2013. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es, te a legbeképzeltebb nőtípust írtad le, aki szerintem szüségszerűen meg fogja kapni az élettől a szopatást, ami majd leveri a magas lóról. De ennyire szerintem nem köcsögök a nők általában.

Én is úgy vagyok vele, hogy oké, kezdeményezzenek csak a pasik (pedig én elég lúzer vagyok benne), meg utazzon el a pasi a nőhöz az első randira, ha mondjuk nem egy városban élnek, stb, stb, ahogy azt a hagyományok előírják. De mint ahogy ezek az elvárások helyénvalóak, úgy az is hagyományosan helyénvaló, hogy a nők párkapcsolaton kívűli dugásait qrvaságnak tartsuk. NEM ELÍTÉLNI kell őket érte, hiszen nem ártanak vele senkinek. Úgyanúgy nem kell elítélni a pasit sem, ha beszari és nem mer kezdeményezni. Viszont a hátrányos következmény az mindkettőben ott kell legyen, így igazságos. Azok a pasik, akik bénák a kezdeményezésben, mindenképpen megszívják, egyedül maradnak. Viszont a kezdeményezésre képtelen, vagy azt a férfira hárító nők simán kapnak férfiakat. Ezért érzem jogosnak, hogy férfiként qrvázhassak kedvemre, míg ferde szemmel nézzem azokat a nőket akik qrvák. Nekem férfiként ez jár, és kész. Amelyik nő élvezi a kicsapongó életet, csinálja nyugodtan, a törvény nem tiltja, de vállalja a hátrányait, mint ahogy én is vállalom az évekig tartó magányt, mert nincs kedvem ötezer visszautasítást átélni, mire kapok egy nőt. Most akkor igazságtalan vagyok?

2013. júl. 7. 16:40
 10/10 anonim válasza:
A szexualitásnak semmi köze az egyenjogúsághoz könyörgöm hagyjátok abba rossz nézni. Annyit kefél a nő amennyit akar senkinek semmi köze hozzá. A lényeg hogy boldog legyen. Akinek nem tetszik az akassza fel magát.
2014. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!