Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan birkák az emberek,...

Miért olyan birkák az emberek, hogy harapnak egy halódó és több országban már elutasított üdítőitalnak feltüntetett lefolyótisztító gyártó cég utolsó rúgkapálásából született marketingkampánynak?

Figyelt kérdés
Miért van tele olyan kérdésekkel az oldal, hogy hol lehet Katis-Bélás Kólát kapni??
2013. máj. 29. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
most az a bajod,hogy a te neveddel pont nem kapni ?
2013. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a Coca Cola utolsókat rúgná azt kétlem, bár ezek a nevekkel nyomtatott palackok is csak a 10-16 éves korosztálynak szólnak inkább. Én ha üdítőt veszek akkor a benne lévő italért veszem, nem a palack feliratáért. Vagy ha a palackért akkor az egy ritka üvegpalack és nem egy szemétrevaló tömeggyártott PET.
2013. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
bár én halódnék addig míg ezek :)
2013. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Coca Cola nem utolsó haláltusájában rúgkapál. Örömében!
2013. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Halódó és több országban elutasított?


Te miről beszélsz?

2013. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kései Sirató ***** válasza:
Nos, a Coca-cola egészségtelen, de nem a szénsav miatt, amire itt utalsz. A szénsav alkalmas vizkőoldásra, így használhatod WC-tisztításra is, de megteheted ezt bármely szénsavas vízzel is. Ha neked nem ízlik, vagy nem szimpatikus ez a termék, akkor egyszerűen ne vedd meg, ennyi az egész. Azon meg ne csodálkozz, hogy vannak, akik szeretik és vannak, akik viccesnek, jópofának tartják a neves palackokat. Ha idegeskedsz, azzal csak magadnak ártasz, a stressz legalább olyan rossz hatással van az egészségre, mint a kóla.
2013. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A cola tényleg egészségtelen, de elsősorban a koffeintartalma miatt. Kis mennyiségben, alkalomszerűen fogyasztva nem hinném, hogy komolyabb baja lenne tőle bárkinek is, nagy ritkán én is iszom, de napi szinten mondjuk tényleg nem érdemes fogyasztani. De ezt még rengeteg más élelmiszerről el lehet mondani. A kólánál ezerszer károsabbak is vannak a tömegfogyasztási cikkek között.

Ez a neves palack meg egy hatékony marketingfogás a kamaszok és a fiatal felnőttek körében. Akinek ez bejön, az vegye, nem fáj az. Az értelmes 90% meg úgysem dől be neki.

2013. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Coca-Cola még mindig az egyik legbefolyásosabb cég. Az lehet, hogy téged idegesít, meg fujj, de egészségtelen, de nagy utálatodban azért láss már tisztán...

sztem meg aranyos a kampány. Mondjuk aki mindenáron ilyen kólát keres, és picsog, ha nem talál, az sztem is gáz. De ha vkinek tetszik, azt nem bedőlésnek nevezném. Biztos te meg másnak "dőlsz be", amire meg én mondom azt, hogy tök fölösleges, ne röhögtess már, hogy ilyen szar miatt rugózol...

2013. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

..csak érdekes volt, hogy tömegesen találkoztam ilyen kérdésekkel. És nem a koffein, pláne nem a szénsav miatt tartom egészségtelennek. :D

Mindegy, ha tetszik, igyátok, szerencsére én tényleg azt látom a környezetemben, hogy egyre kevesebben isznak kólát, erre értettem, hogy halódó és egyre szélesebb körben elutasított. De valószínűleg ez azért van, mert értelmes emberek vesznek körül, köszönöm Istenem! :D

2013. jún. 6. 16:02
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:

Hanem mi miatt tartod annak, kisanyám?

WC öblítő hatásáról írtál, ami nem a cukornak, vagy a kátránynak köszönhető!

Véleményem szerint azért nem iszod, mert nincs rá pénzed! Olyan béna vagy, hogy elütöd magad és nem dudálsz!

2013. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!