Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tördelem a párnákban a...

Miért tördelem a párnákban a tollakat?

Figyelt kérdés
A legrégebbi szokásaim egyike, amióta emlékeim vannak tördelek. Ébren, félálomban, talán még álmomban is. Tévénézés közben is túrom a párnát/paplant, és egy-egy nagyobb toll megtalálásakor azt mindig szét kell tördelnem. Talán ide tartozik, hogy a párnák csücskeit mindig benyomkodom. Tudom, hogy ez marha vicces, de ha valaki hallott már ilyet, érdekelne a sztori, hogy miért lehet ez. :D
2013. máj. 30. 22:05
1 2
 1/13 tetris ***** válasza:
74%
Szívből kívánom, hogy ennél nagyobb problémád a büdös életben soha ne legyen!!
2013. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vannak, de ha mindig csak a komoly dolgokkal foglalkozunk, akkor semmi vidámság sem lesz az életben. Egyébként valóban érdekelne, hogy honnan jön az ilyesmi.
2013. máj. 30. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez tök olyan, mint hogy más meg a kezét ropogtatja. Nem jelent semmit, idegen emberek meg főleg nem tudják megmondani, hogy miért csinálod, felesleges megkérdezni.
2013. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
én is pont ugyanezt szoktam csinálni, nem tudom, miért.
2013. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan, mint az orrtúrás:D
2013. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
félelem a hegyes tárgyaktól?
2013. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van egy-két olyan "félelmem", amiről tudom, hogy az, de olyankor észreveszem azt, amitől tartok. Ez inkább olyan mint mikor viszket valamid, és megvakarod. Gyakran észre sem veszem. :)
2013. máj. 30. 22:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Vegyél gyapjúpárnát, akkor nem fogsz tollakkal foglalkozni.

Én még nem hallottam ilyenről, biztos egy régi szokás, gyerekkorodban jó szórakozás lehetett, aztán valahogy megmaradt.

2013. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pótcselekvés. Unalomból,vagy feszültségleveztés miatti kényszeres szokás.

Minden embernek van szinte.lábrázás,hajtekergetés,szájcsipkedés,körömrágás stb

vannak olyanok akikre még jellemzőbb,pl autisták

2013. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak tollpárnán tudok aludni. Egyedül a délután szunyálásokkor tudok szivacspárnán (ez egy díszpárna) megmaradni. A kövihez pedig: a körömrágásról egy éve szoktam le :) A hozzászólásaitok olvasásakor is azon kaptam magam, hogy dúrom a párnát :D
2013. máj. 30. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!