Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tördelem a párnákban a...

Miért tördelem a párnákban a tollakat?

Figyelt kérdés
A legrégebbi szokásaim egyike, amióta emlékeim vannak tördelek. Ébren, félálomban, talán még álmomban is. Tévénézés közben is túrom a párnát/paplant, és egy-egy nagyobb toll megtalálásakor azt mindig szét kell tördelnem. Talán ide tartozik, hogy a párnák csücskeit mindig benyomkodom. Tudom, hogy ez marha vicces, de ha valaki hallott már ilyet, érdekelne a sztori, hogy miért lehet ez. :D
2013. máj. 30. 22:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én meg imádom kipiszkálni a párnából a tollat, ha kiáll egy pici hegye.
2013. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az alap, én mondjuk azt is először birizgálom egy darabig, csak akkor húzom ki, mikor már nem kattog, ha pöckölöm :D
2013. máj. 31. 06:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Atyaisten, én ugyanezt csinálom mióta az eszemet tudom! Most 29 vagyok, a barátom allergiás, de nem vagyok hajlandó a saját párnám nem tollra cserélni. Én is kattogtatom a tollat, aztán egy idő után keresek újat. Nekem van kimondottan erre párna itthon, a jyskben voltunk párnát nézni és azt vettem észre h egy párna nálam van és nyomkodom a tollat és úgy mászkálok a boltban, meg is vettem, nagyon jó olcsó párna volt, így vastag tollak vannak benne. Most megnyugodtam h más is ilyen :) Én is úgy gondolom h olyan, mint másnál a körömrágás, de meglepődtem, h más is rátalált :)
2013. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!