Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek ezen...

Miért ilyenek az emberek ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Leoffolják a másikat, belekötnek, szándékosan sertegetik a másikat. Lepontozzák a jó és hasznos hozzászólásokat. Miért ilyenek az emberek? Itt a Gykérdesek oldalon.
2013. jún. 3. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert elgurult az algopirinjük és fáj a fejük.
2013. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
mert itt tudnak névtelenül irogatni, senki nem tudja hogy ki kicsoda, itt kiélik magukat. és aért pontozzák le hogy másnak ne legyen magas a százaléka.. néhány ember eléggé szánalmas..
2013. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 _Jessy_ ***** válasza:
100%
Én pl. azért, mert néhány kérdés itt annyira oktalan, hogy megéri a trollkodást. De lepontozni nem szoktam senkit, főleg akkor nem, ha azért sérteget, mert trollkodtam.
2013. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vagyok ilyen.Nekem nem kell növelnem az egomat ilyen jelentéktelen szarságokkal,csak normális kérdéseket nézek meg,és csak azokra válaszolok.Senkinek nem szólok be.
2013. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dani900 ***** válasza:

Igen, amikor lepontozzák még a kérdésemet is, az már kicsit zavaró tud lenni....

Aztán megkérdezem, hogy ki, és miért pontozott le, normálisan, hátha tényleg igaza van, de nem írnak vissza.

Ja, néha azért beszólnak, de csak névtelenül, és azt csak sajnálni tudom, hogy még annyi mersze sincs, hogy a nevét, akarom mondani "álnevét", felvállalja, mert attól még mindig nem fogja tudni ki ő valóban, de legalább a hozzászólásaiból tudni lehetne, hogy mire számítsunk tőle, így viszont, azt sem tudni, hány ember válaszolgat, mivel nincs megkülönböztetés.

2013. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elvileg mindenhol ilyenek, csak reménykedhetsz hogy a neked szimpatikusakkal találkozol vagy azok írnak.
2013. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!