Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az, h olyan emberek...

Mért van az, h olyan emberek is léteznek ezen az oldalon akik nem hasznos tanácsot adnak hanem csak gúnyolódnak?

Figyelt kérdés
Mért létezik az ha egy kérdésre váró ember valamit kiírásra szán, azt a csöppnyi lelkesedést is kiölik belőle az olyan primitív emberek mint akik a "jótanácsaikkal" próbálnak vagánynak látszani?! értem ezalatt azt ha félsz kérdezni valamit, de mivel itt nem ismernek és megkérdezed akkor az a sok idióta gyökér ember aki értelmes és normális választ nem tud adni, csak az olcsó trágárságát és ócsárolását az mit akar itt??

2013. máj. 27. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Menj már aludni, ne hőzöngjél.
2013. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de roppant felháborodást kelt bennem :O
2013. máj. 27. 23:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy olyan oldal, ahol sokan, vannak, ahol meg sokan vannak, ott előfordulnak buta, okos, szerencsétlen és nem szerencsétlen emberek is.
2013. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hmm... inkább tényleg elmegyek aludni -.-"
2013. máj. 27. 23:46
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Az ilyeneknek szar az életük, vagy legalábbis semmiképpen nem olyan amilyennek szeretnék.

Örömöt okoz nekik gúnyolódni. Minden egyes beszólásukat egy apró hétköznapi sikernek könyvelik el, és ettől boldogabbak lesznek. Azáltal hogy másokat lerombolnak, magukat felépítik.

Illetve itt névtelenül ki merik mondani az embereknek, amit szemtől szemben nem. Ők a tipikus kisemberek, akiknek csak a munka és a lakhelyük között telik a monoton kis életük. Ha legalább a neten leolthatnak valakit, azzal ők tökéletesen ki tudják engedni a gőzt. Elvégre lazításra mindenkinek szüksége van, a mindennapos stresszhatások miatt, és ugyebár a kikapcsolódásnak ez a módja az, ami számukra elérhető.

Régen bosszankodtam ezeken, de mióta jobban belegondoltam, csak sajnálni tudom őket. És egyben remélem hogy nekem soha nem terelődik olyan mederbe az életem, hogy mások sárba tiprása jelentse a szórakozást.

2013. máj. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
olcsó játék hülyegyerekeknek :)
2013. máj. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
50%
Mert kell negatív oldalt is képviselni, mert túl szép álom lenne, ha mindenhova értelmes válaszok születnének. Ez a oldal vérbeli trolloldal.
2013. máj. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Salx Narval ***** válasza:
88%
Azért azt se felejtsük el, hogy néha a kérdés is olyan, hogy vonzza a hülyeséget. Gyakran sértőnek érzik a kérdezők, ha nem azt a választ kapják, amit vártak. Sokszor nem is kíváncsiak a válaszra, csak kiírnak valami idétlenséget. Kedves kérdező,mutasd, hol bántottak meg és akkor konkrétan kitárgyalhatjuk a vélt, vagy valós sérelmedet.
2013. máj. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Ezen az oldalon sok lelki beteg ember van, akik itt élik ki magukat. Nem vetted még észre???


Megoldást ne itt várj, semmire.


Én vagyok az egyik gyökér paraszt, és még sokan mások. nEM JÖTTÉL RÁ????

2013. máj. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%

Én is szoktam itt trollkodni!

:)


Leginkább akkor teszem, ha valaki hatalmas blődséget kérdez, vagy ha valami "rettentő tudományos" dolgot feszeget, de az írása meg kb. 50-es IQ-t tükröz...

2013. máj. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!