Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miféle sarlatán...

Szerintetek miféle sarlatán fajta ez az emberfajta?

Figyelt kérdés
Az előbb tudtam meg, hogy az egyik hozzátartozómnál van egy masszőr, aki még a gyerekeket is meg akarta masszirozni, hogy egyformán rezegjenek. Ilyet még életemben nem hallottam, de annyi hülye van már, hogy azt elképzelni is nehéz, csak a pénzt nyúlják le a hülye hiszékenyektől.

2013. jún. 4. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Úristen, na de honnan jött a masszőr, először volt még a háznál? Többet remélhetőleg nem hívják! :)


Szerintem az ezo tv -t túl sokat nézte a "masszőr" :)

2013. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 tetris ***** válasza:
Massza meg! Hogy ez nekem nem jutott előbb eszembe!
2013. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyonjó-nagyonjó! Rezegjen együtt a makkszőr, juhéjja!
2013. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
most komolyan kérdem, én sem engednék be ilyet a házamba az biztos, de kiféle-miféle az ilyen reiki tudományok, vagy egyéb spirituális dolgok tudója? Nem érdekelnek az ilyen dolgok egyáltalán, de szeretném tudni,hogy ki fertőzi meg az ismerősömet.
2013. jún. 4. 20:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez egy egyszerű csaló, nincs olyan aki ezt "hivatalból" csinálná. Én legalábbis még nem hallottam olyanról, hogy bárki bármilyen meggyőződésből ezt vallaná, hogy össze kell hangolni rezgéseket.
2013. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Micsoda? Nem mondhatod, hogy Te nem hiszel a rezgések erejében????
2013. jún. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
rezgések ereje? miről beszélsz? Én semmi ilyesmiben nem hiszek, de szeretném tudni, hogy az ismerősöm mibe is hisz.Milyen tudomány ez?
2013. jún. 6. 21:24
 8/14 anonim ***** válasza:
A harmónia is elsősorban periodikus dolgok közt értelmezhető, ott mind értjük a metaforát. A rezgésesdi idiótaság, célja a kuncsaftok megválogatása.
2013. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A rezgések erejének kongnitív elméletét csak nagyon kevés ember képes felfogni ésszel teljes mélységében.

Először is, ez a fantasztikus tudomány a nagy Ovi-ban Kenobitól származik, aki megemelte az űrsiklót a mocsárbolygón. (ezt le is filmezték)


Aztán elment gyógymasszőrnek (de előtte még biciklikészítő is volt). Nem sarlatán.


A többi titokra egyedül kell rájönnöd, mert ez csak az arra érdemeseknek sikerül.

Remélem kielégítő választ adtam.

2013. jún. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes választ :) ..a kérdező meg annyira utál minden ezoterikus dolgot, hogy tovább kérdezi milyen felekezethez tartozik a tag. Ez a sarlatán egy ügyes csaló. Még mindig.
2013. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!