Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fajta stanazol fajták...

Milyen fajta stanazol fajták vannak és a kék / sárga dobozos közt mi a különbség? értelmes válaszokat légyszíves.

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve foglalkozok a gyúrással, de eddig fehérjét illetve creatint használtam csak 2 x 2 hónapos kúrát, most szeretnék venni Stanazol-t ( tablettásat ) és lenne vele kapcsolatosan 1-2 kérdésem : milyen fajta stana-k vannak? Ahogy körülnéztem,2 fajtát találtam sárga és kék színű dobozva rakva, a sárga ugyebár 10 mg-s és 100 szám található benne a kék meg 5 mg-s és 200 szám található benne tudtommal, mi a különbség a 2 közt? Stanazollal nem vagyok nagyon tisztába, értelmes válaszokat szeretnék.
2013. jún. 3. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi különbség, mivel ugyan azt tartalmazza csak más felosztásban!

Ki ajánlotta a Stanát ?

2013. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Senki se ajánlotta, csak hallottam, hogy elég jó dolog és nem okoz maradandó károsodást illetve nem vizesít annyira mint a többi, szóval nagyon tetszett és ki szeretném próbálni és tudok is szerezni szóval magamtól gondoltam erre :)
2013. jún. 3. 19:01
 3/5 A kérdező kommentje:
1 éve csinálom körülbelül, 45-ös karom van heti 6 x edzek, egész jó teljesítmény, 4x8-as szériákat csináltam eddig tömegeléshez és a Stana jó dolog szálkásításhoz és nyáron azt szeretnék, nagyobb 5x12-es szériákba meg szuperszettezés meg ilyenek és szálkásításhoz jó, ezért akarok most ilyet, 130-al tudok fekvenyomásba szériázni már meg ilyenek egész jól megy, 45-ös kar, szerintem itt az ideje azért :) nem vagyok annyira kezdő talán
2013. jún. 3. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Súlyod?
2013. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
87.5 kg, 183 cm
2013. jún. 4. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!