Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy az iskolába...

Mit csináljak hogy az iskolában tiszteljenek és én legyek a legnagyobb szinten az osztályban?

Figyelt kérdés

Úgy akarom hogy én álljak a legfelső szinten az osztályunkban. Ezzel azt akarom elérni hogy ne szóljanak be az osztálytársaim, ne ütögessenek, egyszerűen tiszteljenek!

Nem valami tulajdonságommal akarom ezt elérni mint pl.: Jó képű,erős,jó tanuló, egyszerűen azt akarom hogy tiszteljenek... mindenből átlagos vagyok szerintem!



2013. jún. 14. 21:33
 1/8 aspikami ***** válasza:
Ha csak nem leszel hirtelen maffiafőnök, sehogy!
2013. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Csak akkor ha a legkeményebb osztálytársadból még a sz@rt is kivered, ahogy a börtönökbe meg a filmekbe csinálják. Akkor tisztelni fognak mert látják rajtad hogy kemény vagy.

Ez van ez élet is ilyen!

2013. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Osztom az előző véleményét, csak persze lehet kib*sznak majd egyszer csak az ilyen incidensekért a suliból. Amúgy ha erre a kérdésre itt tőlünk vársz választ, akkor már régen megette a fene az egészet.
2013. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni akik ketten a verésre gondoltak egyből, milyen iskolába járhattak, vagy milyen gyermekkoruk lehetett.

Nálunk a legnépszerűbb fiú az osztályban kitűnő tanuló, helyi kosárcsapat U17es válogatottjában játszik, OKTV-történelmen jó helyezést ért el, mindenkivel kedves, segítőkész, lányokkal udvarias és ízlésesen öltözködik.

De ha butább emberekkel vagy körülvéve, akkor valóban erőszakkal kitűnhetsz, mint a cigányoknál, te lehetsz a vajdavezér. :D

2013. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha verekszel, nem tisztelni fognak, hanem félni tőled.

Ne akarj tiszteletet kikényszeríteni. Tisztelni azokat szokták, akik érdemesek rá. Mondjuk a segítőkészségükkel, tetteikkel a tudásukkal és hasonló dolgokkal. A tiszteletet kikényszeríteni nem lehet. Képmutatásban azonban bőven lehet részed. Barátokat kell szerezned, olyanokat, akik magadért barátkoznak veled. A mindenből átlagos emberekkel teli a világ. BŐVEN TALÁLSZ KÖZTÜK BARÁTOKAT. Adj nekik tiszteletet, szeretetet, barátságot, és neked is adni fognak. Nem kell mindenkitől a tisztelet, csak azoktól akiktől szívesen fogadod. Ezeket úgy hívják, hogy barátok. Szerezz minél többet. Te is annál több leszel. A barátság pedig önzetlenségen is alapul.

2013. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs legmagasabb szint az osztályban.

Mindenkinek van helye a közösségben, ez főleg önmagától, és a társak behatásaitól is függ, de a rendszer valójában sosem hierarchikus.

Éppen emiatt az erősek, vagy jó tanulók a közösséghez viszonyítva nincsenek előnyben a másikhoz képest, ha már elfoglalták a helyüket.

Persze mindig lehet javítani és kiérdemelni a másik tiszteletét, de ez nem jelenti azt, hogy te leszel a csúcson, mert az valójában nem létezik.

A beszólások pedig mindennaposak, és mindenkinek jut belőle bőven, ez mindenhol így van.

A másik pedig, hogy a tiszteletet csak tulajdonságokkal érheted el.Mit gondoltál?Hogy majd bemész szeptemberben és azt mondod, hogy "Hé emberek, én vagyok a legfelső szinten!".Jól ki is röhögnének és még igazuk is lenne.

Tehát ha tiszteletért epedezel az osztályban, arra nincsenek házi praktikák, hanem oda kell magadat tenned keményen, hogy ez így alakuljon.

Bár bevallom, hogy ilyen hozzáállással nem sok sikert jósolok neked.

2013. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

@22:21

Kedves tőled hogy látatlanba bírálod a néhai iskolámat, meg a gyerekkoromat. Nem állítottam hogy erőszakkal bármit meg lehet oldani, de szerintem akik engem bántottak, nem azért tanúsítottak volna irántam tiszteletet mert elszavalom nekik Kirchhoff-törvényeit...

2013. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Justicar ***** válasza:

Legyél vicces. Vagy mégjobb, légy egy barátoddal az osztály humorzsákja. Mi is emiatt ültünk a főnöki asztalnál, amit bár mi neveztünk ki, de a többiek felnéztek ránk, és szívesen fogadtak el tanácsokat, és hasonlók.

Bár van egy nagyon rossz hátulütője, ami miatt én személyszerint teljesen megbántam.

2013. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!