Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Van 1 fiú az...

Mit csináljak? Van 1 fiú az osztályban, aki hát szóval nem a legszebb.

Figyelt kérdés
Van 1 fiú az osztályban, aki hát szóval nem a legszebb. Szóval nem vagyok belé szerelmes de valahogy jó érzés ha megérint vagy ha beszélget velem meg ilyesmik. sőt még szerelmes is belém. Csak egy baj van! Nem vagyok biztos az érzéseimben és hát tényleg elég ronda a srác. Utálom azokat akik felületesek de tényleg nem egy szőke herceg.Ráadásul szerintem a legjobb barátnőmnek is tetszik. Mit tegyek?
2013. jún. 5. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Lemerem fogadni, hogy 12-13éves lehetsz :D Amúgy meg: "Utálom azokat akik felületesek de tényleg nem egy szőke herceg" --> Te is ugyanolyan felületes vagy... Ha szereted legyél vele, nem akkor nem. Ez ennyire egyszerű. Amúgy te olyan nagy szépség vagy, hogy csak úgy lerondázol másokat?

N

2013. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet olyan ronda ha tetszik a csajoknak. serintem azért ne jöjj össze vele hogy legyen valakid
2013. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Prof,de van ilyen,pl. én XD

Jó karma :)


Amúgy döntsd el,hogy ezen felül tudsz emelkedni,vagy nem.

2013. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
es azt lehet tudni hogy a baratnod hogy nez ki esetleg hogy melyik megyebol irsz csak hogy megtudjam nem e rollam van szo
2013. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De most miért problémázol?

Ha tetszik neked, akkor miért ne járnál vele?


Az meg baromság, hogy majd vadidegenek döntsenek helyetted a te életedről.

Mi csak tanácsokat adhatunk, de itt nincsen mire, mert eleve gond sincs.


Értelmetlen kérdés, komolyan.

2013. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!