Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 16 évesen a nyelvtanulás...

Ha 16 évesen a nyelvtanulás érdekel a legjobban (meg általában a nyelvek) az gáz?

Figyelt kérdés
Mostanában ez köti le legjobban a figyelmemet.
2013. jún. 16. 09:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem amúgy,mert tudom hogy a korosztályom nagy részét nem ez érdekli.
2013. jún. 16. 09:58
 2/12 anonim ***** válasza:
nem gáz
2013. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jobb mint ha a drog kötne le....
2013. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz legalább amikor felnősz jó pénzért fogsz dolgozni mert ismerni fogsz 1-2 idegen nyelvet!Jobb mintha kocsmába járnál vagy drogoznál!
2013. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Amúgy a kocsmákat utálom.A sört is kifejezetten gyűlölöm.

Engem ezek nem érdekelnek..hülyeségnek tartom.

A nyelvtanulás számomra érdekesebb :)

2013. jún. 16. 10:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Már 8 évvel ezelőtt (akkor voltam 16) is volt olyan osztálytársam, aki imádta a nyelveket, 3 nyelven tanult akkor. (Ugye 2 kötelező volt, meg még egyből magántanárhoz járt.) Azóta is ezzel foglalkozik, ugyanis tolmács lett. És úgy tudom megtanult még vagy kettőt.


Szóval nem kirívó eset a tiéd. Legalább már most rájöttél, hogy miben vagy a legjobb, mi az erősséged. Legalább biztosan jó irányba fogsz továbbtanulni, olyat fogsz csinálni amit szeretsz. Ugyanis rengeteg olyan ismerősöm is van, aki rosszul választott egyetemet elsőre, utálta, abbahagyta, és csak később talált olyan szakot ami tetszik is, és (emiatt) jól is megy.

2013. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, sőt ez teljesen jó dolog.

Ajánlom a hollandot :) Baromi jól lehet vele keresni és egy nyelven belül minimum 4 iránti rajongásod kiélheted olyan kusza/fura :D

2013. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)Jó,hogy kaptam megerősítést :)

Amúgy,a holland is eszembe jutott már,de németül nem tudok.

2013. jún. 16. 10:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül,megtanulhatom,csak némettel még könnyebb lenne.
2013. jún. 16. 10:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki!Én 13 vagyok és imádok nyelvet tanulni!A suliban németes vagyok és most kezdem el az angolt.:)

L

2013. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!