Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek urrá az indulat...

Hogyan lehetek urrá az indulataimon? (részletek)

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy ha valamit elrontok a munkában, valami nem úgy alakul, ahogy terveztem, akkor rögtön kiabálok. Nem arról van szó, hogy mással, sőt, soha nem kiabálok mással, mert engem az emberek nehezen tudnak felidegesíteni. Csak a rosszul működő dolgok, meg a hülyeség. De ilyenkor mindenkinek a terhére vagyok a környezetemben, mert nehezen viselnek el. Felemelem a hangom, meg káromkodok.

Hogyan tudnék ezen urrá lenni?



2013. jún. 17. 07:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként engem ez megnyugtat. Lehet, hogy hülyén hangzik, de ha csöndben kell maradnom, mikor beüt valami krakk, akkor mintha fel akarnék robbanni. De miután elengedek egy "...a rohadt k.rva életbe, b.sszameg..."-et, utána teljesen megnyugszok. Szóval rám jó hatással van, csak a környezetemre nincs.
2013. jún. 17. 08:00
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem türelemmel elsősorban. Vagy keress egy másik feszültség oldó módszert. Bár ha ez mindig így volt, és spontán jön, akkor azzal nem sokat lehet kezdeni..


Úgy értem, ha olyan ez neked, mint a tüsszentés, akkor az a természeteddel együtt jár. Akkor a részed.


De próbálj meg kicsit türelmesebb lenni, ha ilyen gondok adódnak. Higgadj le, és mondd magadban: nincs baj, meg tudom oldani a problémát. Keress valami rendszert a káoszban.


Szerintem.. :) Hajrá, és sok-sok kitartást!

2013. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!