Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszom a baratnomre...

Jogosan haragszom a baratnomre? Vagycsak tulreagalom? Reszletek lent!

Figyelt kérdés
Mar nagyon sokszor tortent ilyen.. Van egy baratnom akivel regen joba voltak de fius feltekenyseg miatt utaljak egymast,egyszer osszevesznek egyszer kibekulnek..en baratnoje vagyok az eggyiknek de masik nem birja elfogadni hogy beszelek a masikkal. Akivel beszelgettem most nem baratnom mert szerette volna ha joba lennek a lannyal. de en viszont utalok bocsanatot kerni mert nem szeretek gyengenek mutatkozni. en meg cserbe lettem hagyva ilyen miatt! Szerintetek mit tegyek?

2013. máj. 29. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez túl szövevényes, nem értem sajnos ki kicsoda, meg hogy miért kellene neked bocsánatot kérni. Azt meg pláne nem értem hogy kire haragszol.
2013. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bocsánatot kérned? Amiért ők összevesztek? Vagy mert szóbaálltál az egyikkel? Könyörgöm, egyrészt szólásszabadság van, másrészt önálló emberi lény vagy! Vagy valami...
2013. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!