Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged is zavar, amikor faceboo...

Téged is zavar, amikor facebook-on egy ismerősöd?

Figyelt kérdés
..kissé csunyának látod, amikor egy fura ismerősőd megoszt magáról olyan erőltetett pózolósképet, amin, olyan mindha úgy gondolná, hogy "szép" csak azért mert más? Bár nem olyan szép a képen, de mintha gyönyörűnek minősítené azt, hogy a képen az arca emlékezteti magát valami sztárra, vagy valami erőteljes személyiségre, bár ő alapból nem az? Tudom sak egy túlreagált kérdés, bocs.:))
2013. jún. 18. 18:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Na jó, elég furán elmagyaráztam, remélem nem jön ide valaki kötekedni a nézőpontomon, csak aki tapasztalta:))
2013. jún. 18. 18:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokszor én is mosolygok rajta mennyi "szupersztár" van Facen, és ha élőben meglátod totál más :D
2013. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem nem ez zavar, az már elég szomorú:P. Pl. van egy szép lány, vagy fiú, akik alapból szépek, elég átlagos személyiségek, unalmasak. És olyan képtől vannak elájulva, ami NEM(!) olyan szép, de mindha egy erőteljes, érdekes személyiségre emlékeztetné magukat, erőltetetten pozólnak, és nem áll túl jól nekik. Vagyis az a fura, hogy ha már olyanokra akarnak hasonlítani, akkor semmi értelme, hogy külsőleg akarjanak, ha még jól sem áll:)
2013. jún. 18. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!