Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor én most kocka vagyok?

Akkor én most kocka vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrülök az mmorpg-ért, imádom a WoW-ot az Aiont, a TERA-t stb. WoW-ban 46. szintű druidám van (oké, nem játszok vele olyan sűrűn), TERA-ban pedig 10. szintű sorcerer (nemrég kezdtem). Mindig nézem az mmorpg.com-ot, hátha van valami új játék, ami nagyon jó és letölthetném. És ráadásul egy nap kb. 3 órát gépezek, nyári szünetben meg mégtöbbet... Ja, és lány vagyok.

2013. jún. 18. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Az, de lányként azokban a körökben nagyon népszerű leszel. :)


Egy szintén kocka lány :D

2013. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezek miatt hanyagolod a barátaidat, családod, akkor igen, egyébként nem.

Amugy meg ne érdekeljen ki mit mond :)

2013. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46. szintű druidád van? Banyek, nekem 6 90-es karim.. :S akkor most..?
2013. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonló vagyok csak fiuban 17/F
2013. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát így nyári szünetben napi 3 óra az nem olyan sok.

Ha pedig ezen kívül van igazi életed akkor meg pláne nem vagy az.

2013. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, kocka vagy, de emiatt ne érezd magad sz.rul :D
2013. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ez téged boldoggá tesz, de nincs rád rossz hatással, akkor hajrá! Üdv, egy (szintén) gamerlány :)
2013. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alaque ***** válasza:

A kérdés, hogy hány éves vagy.


Utálom az MMO-kat, így azt javaslom, találj helyette valami értelmes játékot, mint mondjuk az Elder Scrolls, vagy egy értelmes hobbit, mint mondjuk az asztali (papír+ceruza+dobókocka) szerepjáték. Utóbbi összehasonlíthatatlanul és véglegesen jobb az összes többi "kocka" elfoglaltságnál!

2013. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De én egyszerűen imádom az mmokat :D És csak 12 éves vagyok, szóval azért nem vagyok olyan, hogy nagyon sokat foglalkozzak a karaktereimmel... legalábbis csak azért ilyen kis szintű wowban a karim, mert azzal mostanában nem szoktam játszani, és fizetőssel játszok, szal ha akarnék se tudnék most... és inkább az eventeket nyomom, mert én kezdem unni a questeket, meg az instákat is
2013. jún. 18. 22:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Te gamer vagy a kocka az aki pc-ket szerel/szervereket üzemel be, szoftvereket csinál v telepit...


Attól h játszatsz egy internetes játékkal nem vagy kocka.

Csak mindenki ezt a szót használja helytelenül.

Am meg mázlid van h lány vagy mert így inkább felnéznek rád mint elítélnek. Ha fiú lennél 0-24-be kapnád az ívet h nincs életed.


De így viszont ha 24-órából 25-t játszatsz, akkor is bármikor lehet majd pasid ellentétben a fiukkal.


Ezt majd később megérted :)

2013. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!