Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted egy "forever-alone"s...

Szerinted egy "forever-alone"szerű pasi, magához-hasonlóan tökéletlennek lát/ítél másokat, felszínről?

Figyelt kérdés
Bár elég sablonos megnevezés, lényegében, ha van egy barátod, aki bár kezdetben rendes és birod, de könnyen megutálod, mert ezt érezteti a közeledése, így látod. Főként, ha olyan emberek után sóvárog, akik ráse hederítenek.
2013. jún. 19. 12:34
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ő nem látja magát tökéletlennek vagy legalábbis nem annyira mint mások őt :D
2013. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez meglehet:D ami elég fura, gondolom, ha úgy bánnak velük, akkor csak jobb(valódibb) képpel lesznek magukról. De ha mégsem, az gondolom azért van, mert olyankor ők is ítélkeznek. Ami önmagában nem baj, csak ha kétszínűen továbbra is kedvesek.
2013. jún. 19. 14:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy annyira elvannak szállva, hogy amolyan "bombázó-modellekről" álmodoznak, akiket bár lesz*rok, de amikor rámnyomulnak, akkor csak nézem, hogy "mégis kinek néz ez"
2013. jún. 19. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értelek titeket,komolyan mondom!Hagyjuk is!Általába úgy szokott lenni,hogy van egy tag,aki azt monja magáról-milyen béna,ronda,nyomorék vagyok,mindenki engem néz a buszon,hogy milyen rusnya a pofám,rajtam kacagnak!Sokan ezt beképzelik,a kivülállóknem látják annyira nyomoréknak,mint az egyén saját magát!
2013. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mért baj,ha sóvárog/sóvárogsz?Tán neked nincsenek vágyaid?Attól még,hogy tetszik neki egy ember,azért mért idegesítő?Arról nem nem tehet!
2013. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is hagyjuk:D ha nem értessz minket. Nem kell támadni, szerintem nem ugyanarról beszélünk:).
2013. jún. 19. 19:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy arról van szó, hogy alapból nem szimpatikus/vonzó egy ember, úgy mint pasi..
2013. jún. 19. 19:24
 8/8 A kérdező kommentje:

"Sokan ezt beképzelik,a kivülállóknem látják annyira nyomoréknak,mint az egyén saját magát!"


Szerintem itt most nem ez volt a téma, MAGÁNYOS ember és CSÚNYA ember nem úgyanaz. Én senkiről sem mondom azt, hogy "béna, nyomi", vagy akár rosszabb mint bármelyik ember. Azt, hogy "forever-alone", arra értettem, hogy magányos! Emiatt elszántan hajszolja a lányokat, vannak akik annyira magányosak, hogy bárkire ráhajtanának.

Felölem sóvárogjon, ki mondta, hogy nem? Csak engem hagyjon békén:)

Az első válasz nem igazán talál ide, szerintem félreértetted.

2013. jún. 19. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!