Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok! Ti összejönnétek egy...

Csajok! Ti összejönnétek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Aki csak azért jön össze egy lánnyal hogy szexeljen vele??

Nem szereti,de a lány igen...

Az ilyen soha nem lesz szerelmes?



2013. jún. 2. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy összetörje a szíved. Most lehet, hogy nehéz, de ha belemész utána még nehezebb lesz. Nem fog megváltozni, ne áltasd magad. Lépj le most az elején. Sok erőt hozzá!
2013. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hagyom én magam.. Beletörődnék abba is ha összejönne mással, mivel tudnám hogy senkit se szeret saját magán kivül :)
2013. jún. 2. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes! Csak tudom, hogy a szerelem miatt nem lát reálisan ez ember és reménykedik...az eszünket is kell használni ilyen esetekben.

Egyébként lehetséges, hogy majd ő is egyszer szerelmes lesz...de nem most és nem beléd. Valószínű, hogy pont olyanba lesz szerelmes, aki kihasználja majd, mint ő a lányokat(nem kívánom neki, hogy így legyen, de ezek a tettek általában visszaütnek).

2013. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ne kezdj ilyennel... ha belemész ebbe az egyoldalú kapcsolatba, csak még jobban semmibe fog venni (mert bocsi, de most azt teszi, velem is volt már így sajnos). állj ellen, mert ha nem lesz senkije, talán átgondolja, hogy veled lehet, hogy mégis jó lenne. én is erre várok, bár lehet, hogy hiába :(
2013. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!