Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor strandon látjátok az...

Amikor strandon látjátok az embereket, és valakinek nincs jó alakja, akkor azt kibeszélitek az ismerőseitekkel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 14:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem nagyon. Ha hihetetlenül kövér max megjegyzem, hogy emelkedett a víz szintje. De ennyi.
2013. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kevés embernek van tökéletes alakja és bőre, így bőven adna témát a strandon, de én inkább másról beszélek.
2013. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekel. Vannak kövér és vannak vékony emberek. Nincs mindenkinek tökéletes alakja, tökéletes mellei, meg tökéletes izmai, nekem sincs. Így kit érdekel? Aki meg furcsán, vagy röhejesen néz ki, azokat meg az utcán is ugyanúgy megnézem, vagy magamban jót röhögök rajta.
2013. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%
csak extrém esetben, szóval néha megjegyzem, hogy "odanézzetek, mekkora tehén!!"
2013. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

Én egyáltalán nem, mivel a strand mindenkinek jár, és amúgy sem divatbemutató!


22/L

2013. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, de ez nőkre amúgy sem jellemző, azonban ha egy fiútársaságról van szó, biztos, hogy alaposan vizslatják a nőket, és megjegyzéseket is tesznek rájuk.
2013. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én a strandon inkább a saját kinézetemmel vagyok elfoglalva (mármint hogy milyen kövér vagyok. 5-7 kg felesleg) meg hogy hogy rejtsem takarjam el magam. De azokat én is megszólom amikor járok a strandon hogy 60-70 éves kövér nénike és a hasán meg a lábán cafatokban lóg le a zsír meg tiszta narancsbőr. Mert azért a fiataloknak feszesebb még ha kövér is de szegény nénik amikor mennek össze utánna lóg nekik.
2013. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

# 17/17 06-20 20:29


Lehet, hogy te is leszel nénike, és valószínűleg akkor neked sem lesz feszes a bőröd.

Akkor Te nem is fogsz strandra járni?


Annyira utálom, ha valaki kibeszéli az idősek testét!!! Azoknak azt kívánom, hogy ők is legyenek öregek, és egyszer legalább hallják meg, ahogy épp a testüket cikizik ki!


22/L

2013. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nekem nincs bajom az öregekkel, de takarja már el magát mert fujjj
2013. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!