Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Kasza Tibiről?

Mi a véleményetek Kasza Tibiről?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
pf
2013. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Hiába celeb,annyira nem ismerem.
2013. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Bohóc
2013. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egy olyan országba élünk kedves kérdező, ahol Havas Henrik a tanár úr és Vágó István a professzor!!!-Kérdem én mi a f**z????

Nos ezért kellenek az ilyen Kasza Tibi és társai, hogy ne tűnjenek annyira ostobának..

2013. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
53%
Engem baromira irritál az elálló alsó állcsontja meg az ebből adódó beszédhibája.
2013. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát, szegények nem a képernyőn volna a helye.
2013. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Vicces, intelligens figurának tartom. Az nem tetszik, hogy a Hajdúval ilyen jóban van.
2013. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
nincs vele bajom bírom a humorát
2013. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Amerigo49 válasza:
58%

Tök jó fej. Remek a humora.

Szívesen lennék a barátja.

Betegre röhögnénk magunkat.

2013. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van szerencsém személyesen ismerni... ill. nem tartom szerencsémnek. Nem képernyőre és végképp nem mikrofon elé való. Egy beképzelt majom, aki celebsége miatt felsőbbrendűnek érzi önmagát. Aki indokolatlan bunkóssággal, arroganciával leplezi bénaságát, butaságát. Van beszélőkéje, sokat is járatja száját, de keveset mond!

Felületesen kezei az embereket, komoly, mély, tartalmas kapcsolatokra képtelen. A sok szöveggel leplezi szociális bénaságát, miszerint őt nem szereti senki, így idegen embereket gyűjt maga köré, hogy elmondhassa milyen sokan szeretik. Valójában a legtöbben, akik személyesen ismerik, csupán elviselik, de nem kedvelik.


/mellesleg: beszédhibája engem is nagyon irritál! Sok beszédhibás emberhez hasonlóan ennek javítása miatt kezdett énekelni, nem a tehetsége miatt. A komoly műsorvezetők nevében is kikérem, hogy egy ilyen unintelligens, beszédhibás egyén kamerák, mikrofonok elé lépjen. Nem is lenen szabad egyszerre emlegetni pl. Antal Imrével, Vitray Tamással, Déri Jánossal...stb.

Még egy megjegyzés: Én szakmai és emberi szempontok alapján nézem./

2013. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!