Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Kasza Tibiről?

Mi a véleményetek Kasza Tibiről?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem volt vele semmi bajom, igazából ma sem lenne, de egyszer láttam egy videót ahol nagyon megutáltatta magát velem.

Valami szépségverseny volt, ahol a hajdú meg ő zsűrizték a lányokat. És hát volt egy kislány, aki az átlagnál teltebb volt (nem kövér, de látszott, hogy van rajta mit fogni), és maga a riportvideó is erre volt kihegyezve, hogy a kislány megmutassa, hogy egy telt nő is lehet szép.

Amikor ő került a kifutóra, hát olyan sunyi önelégült arrogáns lenéző kifejezés ült az arcukra, hogy azt elmondani nem lehet. Meg persze szabályosan ki is röhögték.

Ezzel lejáratta magát előttem a tibike, és hiába celebkedik, valahogy az az érzésem, hogy nem fogom megkedvelni.

2013. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én a rádiót hallgatva ismertem meg, mert a dalait nem hallgattam előtte. Nagyon humoros és valóban jó "beszélőkével" megáldott ember.Most a héten láttam a szépségkirálynő választáson is. Egész jó kiállású ember, mondhatnám megnyerő férfi, és amire felkérték, azt egész jól csinálta. Szóval, szerintem nem kellene megszólni, hanem át kellene gondolni, hogy ugyan így tudtunk volna teljesíteni mi is, mint Ő?
2013. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem annyira a munkásságát, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy a Crystal óta bármi értelmesebbet is letett volna az asztalra, főleg, hogy ennyire nyomják minden műsorban, de nem a zenéjével. Erősen átment a celeb kategóriába (ők szoktak MINDENHOL ott lenni), ami nem éppen az értékekről híres. Számomra rendkívül irritáló, humorosnak gondolja magát, de a "humora" inkább önelégült, mint vicces.
2013. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én mindig hallgatom a Morningshowt és mikor sokáig nem szerepelt benne nagyon hiányzott! Én szeretem!



[link]

2013. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bunkó és nagyképű! Egyszer koncertezett a Crystal-lal a városunkban, megállt a buszmegállóban a piros Ferrarijával, kinézett, öreg és fiatal egyaránt állt a buszmegállóban, ablak le: "Na szevasztok! Merre van a strand itt?" így, arrogánsan. Ja, és a koncerten lehülyézte Lajtai Katit két dal közt.
2014. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!