Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet? Nagy bajom van?...

Mitől lehet? Nagy bajom van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Minden este amikor lefekszek hangokat hallok. Pl.: recseg a parketta, a lámpa recseg, a plafonból "hangok"jönnek, esetleg képzelődök. Nagyon szoktam félni, bármit bárhova odaképzelek. Nem túl sűrűn nézek horrort, de egy párat láttam. Szerintetek mitől lehet ez? 14 éves vagyok de még mindig "félek a sötétben". Értelmes válaszokat szeretnék kérni. köszönöm

2013. jún. 23. 23:02
 1/2 anonim válasza:
100%
Valószínűleg képzelődsz.Vagy ha van padlásotok akkor valószínűleg ott járkál valami pl egér.A sötéttől pedig valószínűleg amiatt félsz mert kiskorodban ilyesztgettet valaki.Testvéred unokatestvére stb.Próbáld meg győzni le a félelmed.Ha valamikor félsz akkor gondolod végig hogy mi lehetne ott a sötétben.Valószínűleg ember nem jutott be és bújt el a lakásba szörnyek meg nem léteznek.Nincs mitől félned.De egyszer majd csak ki növöd ;)
2013. jún. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pelgrim ***** válasza:

Hát ez bizony nagyon kellemetlen lehet. Normális dolog, hogy recseg a parketta, a lépcső, a lámpa e dolgok többek között a hőmérséklet változásainak következményei. De ha félsz akkor a fantáziád felnagyítja ezeket a dolgokat. Te pedig még azzal is tetőzöd, hogy néha horrort nézel. Ne tedd azt, az semmire se jó, a szervezetedre nézve az nagyon káros.


Az alaptalan félelemtől mindenképpen meg kell szabadulni, mert az teljesen lebéníthat. Ne nézz tovább horrort, de a következő alkalommal, ha a félelem ismét erőt vesz rajtad, ne próbálj akkor menekülni, ne próbáld elterelni figyelmedet, nézz szembe vele, nézz farkasszemet azzal a félelmetes semmivel, senkivel, amitől, akitől annyira rettegsz, és lásd mi történik!


Sok sikert !

2013. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!