Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy bajom van? Aggódnom kell?

Nagy bajom van? Aggódnom kell?

Figyelt kérdés

17/f vagyok.


Panaszok,tünetek: amikor vezetek vagy csak itthon vagyok egyszerűen bedugul a fülem mint amikor a repülő felszáll és egyenlíteni kell befogom az orrom és fújok egyet amikor sikerül jobban érzem magam nincs semmi gond de ha nem sikerül akkor a jobb fülemnél marad egy kicsi levegő és nagyon rosszul érzem magam amíg nem tudom azt se kifújni mostanra már elég zavaróvá vált. Emellett a vérnyomásom 140 nél sosem kevesebb de 156 nál nem is megy feljebb néha a jobb kari vénámnál erős szúró fájdalmat érzek, enyhe szédülés , fáradságérzet.


Az előzménye: kb. 3 éve 6-7 méteres mélységben a tengerbe lemerültem majd 5-6 szor ismételtem a merülést és amikor a felszínre értem vettem egy levegőt és már mentem is megint le eközben folyamatosan egyenlítettem majd amikor kimentem a partra egyenlítettem még egy utolsót és nagyon megszédültem azóta nagyon sokszor kell egyenlítenem. MRI-n minden rendben volt volt valakinek hasonló? nagyon köszönöm


2013. jún. 3. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Frontérzékeny vagy?
2013. jún. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemhiszem
2013. jún. 4. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!