Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hátrány, ha nem szeretek...

Az hátrány, ha nem szeretek mosolyogni?

Figyelt kérdés
Nem szeretek mosolyogni,mert utálom a szemem körüli ráncokat,meg amúgy is torz képem van olyankor. Ha mosolgok is,csak a tükör előtt is,és zárt szájjal,mert nyitott szájjal még sokkal hülyébben nézek ki.
2013. jún. 24. 12:25
 1/7 anonim válasza:
pedig a mosoly az egyik legszebb dolog a világon :)
2013. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen,de ha hüloye képem lesz tőle.:S
2013. jún. 24. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Annyiban csak hogy az emberek nem gondolnak majd annyira barátságosnak, de ezt tudod kompenzálni. Amúgy meg előny, mert kevesebb mimikai ráncod alakul ki az idő során:D
2013. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ezzel énis így voltam mert kicsit ferdék a fogaim de már nem érdekel és mióta már nemérdekel meg többet mosolygok/nevetek azóta közvetlenebbnek barátságosnak tartanak
2013. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondják igen, ez kifejezetten hátrányos. Meg folyton cukkolnak, hogy a kevés mosolygástól komoly vagyok. Hát igazából hátrányos, ha azt nézzük, hogy a többi ember így kevésbé tart majd barátságosnak, és nyitottnak (ezt már megírták előttem, de én is így gondolom) :D De szerintem ha alapjáraton sokat mosolyognál csak az arcod miatt nem teszed, az nem jó :( Mosolyogj, ha késztetést érzel!! :D Aki szeret, úgysem azért szeret, mert éppenséggel tudsz megfelelően mosolyogni. Ok. Az is fontos, hogy normálisan nézzen ki az ember, de szerintem ne figyelj annyira erre. :) Sok sikert! x)
2013. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el sírásónak.
2013. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nőknél számít!Sőt fontos is!Ha nem tud mosolyogni azon lehet próbálni korrigálni,megnevettetni.

Szerintem a világ egyik legjobb dolga ha mosolyogni látsz valakit és Te is mosolyogsz!

Próbálj egy picit veszíteni a gátlásaidból.

2013. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!