Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy rendszergazdánál hátrány...

Egy rendszergazdánál hátrány felvételnél a fültágító?

Figyelt kérdés
rendszergazdának tanulok, és szeretnék fültágítót, de tartok tőle, hogy emiatt majd nem fognak felvenni dolgozni, mert külsőről elítélnek. kb 25-28 mmm-re szeretném tágítani, nem divatból, hanem mert már régóta szeretnék. szerintetek nagy gondot okozna ?

2013. jún. 14. 13:28
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy ezt írom, de igen. (egy informatikus)
2013. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem kurv@ gáz.


Elvileg szakmai követelményeknél nem kéne figyelembe vegyék. Viszont ha ügyfelekel is foglalkoznod kell, akkor buktad. Egyik ismerősöm raszta volt, ettől függetlenül felvették egy nagy könyvvizsgáló céghez, de megmondták neki, hogy kezdésre vágassa le. De azon legalább lehetett változtatni.

2013. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
55%
Nem biztos. Attól függ, hol vagy rendszergazda.
2013. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
azon is gondolkoztam, hogy miután bekerültem egy fix helyre, akkor kezdem el tágítani, persze ha lehet
2013. jún. 14. 13:39
 5/48 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk 300 emberből senkinek nincs fültágítója... szerintem ez nem véletlen.
2013. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

Hát ilyen irodákban nem engednék szerintem, jó mondok neked egy olyan esetet ahol a csoportvezető fél karja kivan tetoválva, és csaj

Tehát ott a tudását nézik nem a külsejét

Nyugodtan bevállalhatsz egy 5mm-set kezdésnek és onnan magadnak kezdd el


Úgy állj hozzá hogy akinek nem tetszik az lehordja úgyis ha kicsi ha közepes/nagy, akinek meg semleges az úgysem foglalkozik vele

Azért már nem a kommunizmusban élünk ahol le is lőttek volna miatta, egyre elfogadóbbak az emberek, és orientáltabbak

Olyasmi informatikus mint te, nem kíván nagy felelősséget mert csak a gépekkel kell foglalkozni

Nekem 24es van de ez belefér sok helyen, na meg csak az egyik fülembe van

21/F

2013. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
53%

"azon is gondolkoztam, hogy miután bekerültem egy fix helyre, akkor kezdem el tágítani, persze ha lehet"


Mi van, ha kirúgnak? Nincs olyan hogy fix hely. Értelmes ember nem akarna ugyanott dolgozni egész eletében.

2013. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 10inchhero válasza:

igazából nem lehet hátrányod belőle (mert az is megkülönböztetés), csak hát úgyis kitalálnak valami más okot.

Én még csak egyetemista vagyok, de itt úgy vettem észre, hogy nem hátrány (2X12mm), sőt vizsgákon volt olyan tanár, aki kérdezgetett is róla (Mennyire fáj? Mennyire zavar másokat? stb.)

Viszont egy 'személyes' megjegyzés: 16, de maximum 20mm fölé ne menj, az már az elfogadók között is extrémnek számít :D (nemet ugyan nem írtál, de nőnemű rendszergazdáról még nem hallottam, ha mégis, akkor maximum 10mm!)

2013. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok azt lehagytam tényleg. én csak az egyik fülemet tágítanám ki mindenképp, és általános rendszergazda lennék, gépeket csinálnék / hálózatot építenék ki /karbantartanám.
2013. jún. 14. 14:11
 10/48 A kérdező kommentje:
meg az se érdekel, ha sok embernek nem tetszik, de a vezetőséget nem érdekli, és ők nem csinálnak ebből gondot
2013. jún. 14. 14:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!