Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legdurvább meg a...

Mi volt a legdurvább meg a legcikisebb, amit részegen csináltál?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 15:14
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
Persze ezt csak úgy mondom hogy nekem is mesélték ... xD (utolsó vagyok)
2013. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
Azt mondtam egy tök ismeretlen srácnak, hogy perverz dolgokról szoktam fantáziálni. Majd szó szerint rávettem egy részeg öreget, hogy valljon nekem szerelmet.
2013. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
Részegen elkotyogtam egy helyi rendőrnek,hogy joggsi nélkül motoroztam eddig. Másnap elkapott...
2013. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
81%
Vonatállomásra kikísértem egyik havert, én meg mindenkinek köszöntem (éjfélkor), aki velem szembe jött ...
2013. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy volt, hogy egy kocsmatúra után este az utcán mentünk és közben videóztak, és olyan hülyeségeket csináltam, hogy levettem a pólómat, felemeltem egy aknafedelet és azt kiabáltam hogy milyen erős vagyok, meg azt mondták haveromék, hogy képzeljem el azt a bokrot, hogy az a csaj, aki tetszik.Először ölelgettem a bokrot, de aztán mondták, hogy d*gjam meg a bokrot.Hát megtettem.Ez az egész ugye videóra volt véve és másnap már a csaj is látta-.-
2013. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

Ez nem velem történt, hanem egy ismerősömmel.

Részegen mindig biciklit akar lopni,én meg már visszafogtam háromszor. Egyszer nem figyeltem, és mögülem egy ősrégi biciklivel. Részegen elkezdett kacskaringózni az úton, szerencsére nem volt ott egy autó sem. Persze amikor jött autó, az is egy rendőr volt... Megállították, mert nem volt lámpa a bringán. Aztán megszondáztatták, és kiderült, hogy ő bizony közel sem józan. Persze nem hogy tartotta volna a száját, még ki is kotyogta, hogy a bringát lopta. Nem került elő a bicó gazdája, úgyhogy megúszta 90 ezer forint bírsággal, felfüggesztett, vagy ilyesmi nélkül.

2013. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Amado atya ***** válasza:
100%

Lementünk a környéki kocsmába utánpótlásért, én vezettem.

Csak a trélert, és rajta a T-55 -ös harckocsit már nem volt erőnk leakasztani a KrAZ-ról.


10 nap fogda.

2013. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
70%
lehánytam egy erkélyről
2013. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
75%

No...az egész fekete kedden kezdődött délután 2től

én végig mentem a központon miközbe hot doggal etettek,mert éhes voltam,amit majd kihánytam..egy egészségügyis segitségével aki a tabletátt megrágta helyettem majd a számba köpte..majd később.. lenyomta az ujját a torkomon és hánytatott..

továbbá nem rémlik hogy de kabátom háta is hányásos volt

2013. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%

az előző vagyok. foyltatom elfelejtettem,

amikor anyámék hivtak, felvettem és elmotyogtam,hogy most nem tudok hazamenni,mert itt vagyok a parkba..és elhagytam a telefonom..én és a haverok azt keressük. Senki nem szólt,hogy ember a saját telefonod beszélsz. -.-

2013. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!