Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen ital (ok) tól, milyen...

Milyen ital (ok) tól, milyen mennyiségben volt a legdurvább emlékezetkiesésed?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 23:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

17 évesen szerelmi bánattól fűtötten ittam meg minden előzetes képzés (értsd:sose ittam előtte) 12 tequila felest, másfél liter bort és egy korsó sört. Utolsó emlék az, hogy igyekszem kijutni a kocsmából, a következő pedig, hogy már nem Budapeten vagyok, minusz 25 fok van, nincs kabátom és egy templom falának támaszkodom.

Utólag megtudtam, 40 km-t tettem meg (de hogy mivel?), a kabátomról azota se tudok semmit :( Azóta sose ittam annyit, hogy emlékezetkiesést okozott volna.

2013. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
vicces, de egy üveg bortól volt a legdurvább emlékezetkiesésem :D de szerintem csak azért mert nem ettem előtte...
2013. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A koktélok állítólag durvák. Meg sosem ittam annyit, hogy ne tudtam volna járni, és csak egyszer nem emlékszem dolgokra, A-ból mentünk B-be és az a szakasz kiesett.
2013. jún. 18. 23:57
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem fogod elhinni, de a víztől.
2013. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megittam egymas utan 2 Flaming Lamborghini koktelt meg 1 sort, elmentunk egy buliba es masnap egy idegen agyban ebredtem egy olyan ing volt rajtam amit akkor lattam eloszor, az en rovidujjum meg sehol.
2013. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A legutóbbi: bementünk haverokkal 1 sörre a kocsmába és elköltöttem 10 ezret. :D Ittunk mint az állat de haveromék is hasonló összeget hagytak ott. Haver vitt haza. A legdurvább egy szilveszter xd elmentem vad idegen helyre és már 21.től kezdve nem emlékszem semmire. :D
2013. jún. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ST. Hubertus,azóta se iszok töményet. Nem tudom mennyit ittam,családi kertiparti szülők nélkül,csak töltöttem töltöttem és töltöttem majd asztal alá estem erre emlékszek aztán a következő kép hogy mostohaanyám tartja a fejem hányás közben,apám mérges,reggel meg szégyenkezve mentem le a földszintre. Beszéltem kínos dolgokat azt is tudom de ezt már csak mesélték.
2013. jún. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
A legutóbbi: bementünk haverokkal 1 sörre a kocsmába és elköltöttem 10 ezret. :D Ittunk mint az állat de haveromék is hasonló összeget hagytak ott. Haver vitt haza. A legdurvább egy szilveszter xd elmentem vad idegen helyre és már 21.től kezdve nem emlékszem semmire. :D
2013. jún. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy nagy piás, ha évi egyszer kerülök spicces állapotba, akkor már sokat mondtam.

Na...

Haverom szállodájában tartottunk egyszer céges bulit. Volt nekik valami saját "koktéljuk". Ugye két köszöntő pálinka után azért már kevésbé gyanakvó az ember, ha olyan nevű lőrékkel kínálják, hogy Maláj Sikoly. Mindmáig nem tudom mi volt abban a cuccban (Sherry meg Hubertus ami tuti), de ízre olyan női piának tűnt, hát lenyakaltam belőle kapásból vagy 2 decit.

Aztán képszakadás.

Az estéről annyi rémlik, hogy volt valami a kerti tóban a műanyag kacsával. Hogy mi, azt már nem tudom.

De a következő nagyjából tiszta emlékem, hogy reggel nyolckor egy szál vizes (hál istennek nem hugyos) alsógatyában fekszem az egyik szállodai szobában, és a következő jó egy órát a fürdőszoba padlóján ücsörögve töltöm, és olyan 5 perces intervallumonként hányok egy kis epét.


Amit az estéről azóta megtudtam:

-puszta kézzel szétvertem egy műanyag kukát

-megmarkoltam egy kolleginám mellét

-kb egy órára megmagyarázhatatlanul eltűntem

-kirohantam az utcára és az út közepére rókáztam

-és hogy mindezek ellenére nem én voltam a legrészegebb


Azóta se fogyasztottam egy feles Jagernél több alkoholt.

2013. jún. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában csak leót szoktam inni kocsmában (nem pillepalackos borból :D, illetve mostanában néha becsúszik egy-két üveg Somersby), úgyhogy ettől volt már 1-2 képszakadásom. Változó, mennyitől csiccsentek be (volt, hogy már fél litertől, de volt, hogy másfél liter után még épphogy csak kezdtem érezni), szóval nem tudom, hogy képszakadásnál mennyi volt az annyi.
2013. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!