Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a belső tulajdonságok...

Mik azok a belső tulajdonságok számotokra, amelyektől egy NŐ igazán NŐ a szemetekben?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Értelem, egyediség, jó ízlés, értelem.
2013. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
legtöbbször csak magukra kíváncsiak...
2013. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lágyság, béke, igény a szépre, gondoskodás, remény, optimizmus
2013. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én nő vagyok, de nekem az érzékenység és az intuíció a nőiség csúcspontja. Érzékenység alatt nem a hisztériát, sem a bőgőmasinát értem, hanem a nagyfokú empátiát és az azzal kapcsolatos érzelmeket, amikre képesek vagyunk.
2013. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legfontosabb:


ŐSZINTE KOMMUNIKATIVITÁS!!!!


Azaz magát sem veri át, képes felismerni ha valami nem jó neki és azt azonnal meg is osztja a partnerével azért, hogy együtt tegyenek a kapcsolatukért.


Ennél fontosabbat elképzelni nem tudok. És képtelen vagyok felnézni egy olyan nőre, aki csak hallgat, néma, csöndben van, tele beteljesületlen elvárással, fortyog magában, gyűjti a mérget, holott az összes gond csak annyi, hogy a férfiak nem gondolatolvasók. De én mindennél alávalóbb "női bűn"-nek látom azt, hogy hagyni csendben elrohadni és abban a tudatban élni, hogy "jujj a pasim nem akarja meghallani". Dehogynem drágám, csak EGYÉRTELMŰEN kellene kommunikálni.

2013. jún. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5

Elég rossz tapasztalatod lehet. :(

2013. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan, mint a Soul Eaterből Tsubaki! Szóval: végtelenül türelmes és kedves:D
2013. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nő létemre a nőnemű társaim legtöbbjéről kapásból az jut eszembe, hogy (túl)érzelmes, szeszélyes és (túl)kíváncsi. Ettől függetlenül, válaszolva a kérdésre, szeretem, ha egy nőnek megvan a magához való esze, van érzéke a szépre, szereti a gyerekeket.
2013. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyolcas, azért nem árt, ha nem csak magához való esze van, hanem máshoz is... :D
2013. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jóindulat.
2013. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!