Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen lányok jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen lányok jönnek be belső tulajdonságok alapján?

Figyelt kérdés

Hát, semmi konkrét leírás, csak érdeke hogy mégis milyen típusú lányokért 'rajonganak' a srácok/pasik, kinek hogy tetszik. :D


16/L :)



2013. jún. 21. 01:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

én a vagány lányokat szeretem. Mármitn nem a mai "közzösség" által nevezett vagányoakt hanem azt aki diszkrét de nem rejti véka alá a véleményét a sarkára tud állni és a pofámba vágja hogy neki van igaza.

De nem sértődik meg halálosan akkro sem ha netalán tán nekem van igazam hanem le tudja nyelni és el is ismeri. :D Belsöleg ez az egyik legfontosabb


Na meg legyen kedves, humoros, müvelt hogy lehesen vele beszélgetni. Legyen normális egy szóval. :)

2013. jún. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
kedves,aranyos,megértő, szeressen, ne azt érezzem rajta hogy még én nekem kell örülni annak hogy engedi magát szeretni.. , legyen önzetlen.. ilyesmi.
2013. jún. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki életvidám, de nem gyerekes. Akinek határozott meglátásai vannak és nem rest interaktívan kommunikálni velem. Aki tud alázatos is lenni de bátran sózzon oda finom szóval ha megérdemlem. Akivel meg lehet élni egy egyszerű csillagnézést is de egy éjszakai bujocskát vagy bármi mást is a természetben , aki nem félős. Akit sok minden érdekel, aki kicsit fiús belsőre. Akit nem izgatnak a mai hogyan mázoljuk ki magunkat stílusú dolgok.....
2013. jún. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ja, itt belső tulajdonság volt? Én elsőnek olvastam :D


Nem akarok hosszan írni, a lényeg hogy elsőre az olyan lányokra figyelek fel, akik inkább csendesebb, titokzatosabbak. Lehet, hogy jó kislánynak vagy szelídnek tűnnek, de csak társaságban olyanok és amikor kettesben vagyunk, akkor viszont értelmes, okos és lehet vele beszélgetni, tud szeretni, ki is mutatja és igényli a szeretetet, ölelést, csókot, stb.. akit meg tudok mosolyogtatni, hogyha boldognak érzi magát velem, akkor én még boldogabb leszek tőle. Szóval valami ilyesmi. De nem tudom pontosan leírni :D

2013. jún. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a kicsit bővebb válaszokat. Mentek a zöld kezek, de további válaszokat még szívesen várok :)
2013. jún. 21. 01:40
 6/21 anonim ***** válasza:
Belso tulajdonsag? Mi és baratáim szeret jó lányok aki egészseges. Igor és én keres pénzt szervek. Van kedve beszelgetni?
2013. jún. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, de a 3-assal is egyet értek amúgy. Mondjuk a fiús dolgot nem kinézetre érteném, hanem valahogy úgy, hogy nem a "hogyan r.banckodjunk" stílus képviselője a lány :)


Csillag nézés, kifekszünk a rétre beszélgetés, esetleg bújocska, párnacsata, sok séta, beszélgetés.. ez nekem is bejövős. Amikor kell, legyen komoly, de amikor nem kell akkor ne.

2013. jún. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

És humorzsákunk akadt Kedves 6-os személyében. De kösz a választ Neked is... :)


- - - - - - - - - - - - - - - -


Köszönöm Neked is, hát akkor annyira elcseszett mégse vagyok... :)

2013. jún. 21. 01:47
 9/21 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy elcseszett vagy? Hol van? :D
2013. jún. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, az előttem lévők jól leírták. Nyilván az egy éjszakás kalandokra, és a gyengébb képességűeknek bármilyen nő megfelel...
2013. jún. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!