Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tart a csajok nagy...

Lacca17 kérdése:

Miért tart a csajok nagy része rondának?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem vagyok se egy macsó, sem egy örült helyes valaki, de nálam 100-szor rosszabb külsejű emberekkel is bombázó csajok járnak. Akkor én miért kapom mindtől azt, mikor már meg lát, hogy nem vagyok az esete, ha egyszer belsőleg nem is ismernek?

2013. jún. 29. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ez jókérdés. Üdv a klubban.
2013. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csak a külső számít, és itt sajnáltatod magad, ami krvára nem nyerő!
2013. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ja :D De azért kíváncsi volnék, mikor már igen sok utasított el. Viszont van egy igen érdekes dolog, hogy amelyik csaj a Balaton környékéről való, annak szinte biztos hogy bejövök, ez randi oldalról, de főként élőben is igaz volt. Csak a Balaton kicsit messze van nekem, hogy kapcsolatom legyen ott.
2013. jún. 29. 21:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy épp írtam, hogy nem tudják milyen a belsőm, mert már külsőleg el ítélnek. Szóval ez nem sajnáltatás.
2013. jún. 29. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem is rondának tartanak/ tartottak, a suliban is folyton cikiztek, bántottak. Aztán szép lassan elhittem, hogy igen, borzalmasan ronda vagyok, és az önbizalmam nulla volt. Visszahúzódó lettem, vagyis nem, mert hatalmas pofám volt, de belül nagyon szenvedtem. Szinte képtelen voltam bármiféle normális társas kapcsolatot kialakítani, akár baráti, akár szerelmi kapcsolatról volt is szó. És egyre mélyebbre süllyedtem az önsajnálatban, hogy mennyire ocsmány vagyok... Jó sok év telt el így. Aztán egy nap rádöbbentem, hogy annak, hogy nincsenek barátaim és pasim, nem a külsőm, hanem a belsőm az oka. Hogy is lenne bárkim is, ha két kézzel taszítok el mindenkit magamtól. Rájöttem, hogy változtatnom kell, sürgősen. Megtettem. Bár elsőre nehéz volt megnyílni, de egyre jobban felszabadultam, és a humorommal, lendületemmel mindent vittem. Most állítólag olyan vagyok, mint az úthenger, és bár szebb nem lettem, de elképesztő kisugárzásom van. Most már beláttam, nem a szépség hiányzott belőlem, hanem az önbizalom. Az önbizalom és a magabiztosság megszépít. Ezt csak azért meséltem el, hogy ne ess a hibámba. :) Hidd el, hogy lesz olyan, akinek Te tetszel, és kellesz majd. Ne érdekeljen, kinek milyen barátnője van. Neked is lesz, és Neked ő lesz a legjobb. :)

Drukkolok! :D


Timi

2013. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a jó vékony csajok mindig a sertésekkel járnak. Ott röhögtünk rajtuk a párommal.
2013. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A sertéseknek van ugyanis egy valag pénzük. Nyilván nem a tornából felmentett, 53 kilós informatikussal fognak járni, akinek pont annyi lóvéja van, hogy elő tud fizetni a world of warcraftra.

Egyébként azok nem jó nők, hanem igénytelen lotyók. Nézd meg, hogy milyen nőik vannak a szétrohadt milliárdosoknak. Nincs olyan undorító és ezeréves öregember, aki ha milliárdos ne jutna rá vagy százezer bikinimodel.

2013. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha majd túllépsz ezen a ronda vagyok azért nincs nőm sirámon, és az előnyös tulajdonságaidat domborítod a csajok felé, akkor előbb-utóbb lesz barátnőd.


az önbizalom a legfontosabb. lehetsz te a Quasimodo is, ha úgy adod elő magad, h a lányokat azonnal lehengerled. példa: van egy kollegám. kopasz, pocakos, nem olyan fiatal, a jóképűség sztem egész életében távol állt tőle, mégis olyan szövege van, hogy lehidalok. udvarol, bókol, viccelődik, mosolyog. szeretek a társaságában lenni, függetlenül attól, h olyan csúnya szegény, h bottal nem piszkálnám :D


na, ha te még csak csúnya sem vagy, és a szövegedet is összetákolod valahogy, lesz egy saját stílusod, van hozzá némi humorérzéked, akkor a csajok sem pattintanak le első kör után.

2013. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!