Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért tartanak a csajok...

Miért tartanak a csajok rondának, csak én nem értem ezt a hú, én csak helyes fiút érdemlek, felszínes tini társadalmat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda, inkább csak átlagos külsőre, több lánynak bejöttem mrá, de ők nem ilyen agyonkent plázacicák voltak, inkább ők is csak átlagosak, rájöttem, hogy azok a csajok ilyen kényesek és válogatósak, akiket az ostoba csicskák elárasztanak facebooon bókokkal. De a sok csaj miért nem fogja fel, hogy nem a külső a lényeg, hanem a belső? MIért nem ismerkednek velem, aztán meglátnák, hogy jófej vagyok, mint más csajok és megszeretnének siámn, miért kell csak a leghelyesebb fiúknak esélyt adni, lányok?

2013. jún. 27. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Már a régi átlagos lett a ronda.


A jó lett az átlagos


Az elit lett a jó.


Elit meg már nem is létezik a csajok szerint, lásd a "nekem nem elit csávóm van" hazudozást - egy fényképről meg lehet utána állapítani, hogy bizony de. Akik meg azt mondják átlagos csávójuk van az bőven jó, akik meg azt mondják ronda azoké az átlagos.


A rondák meg... hát őket meg levegőnek vagy gorgónak nézik.

2013. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Ne agyonkent plázacicákkal akarj kezdeni. Ha te nem vagy felszínes, miért kell neked felszínes csaj? Mit akarsz vele kezdeni? Nem értem. Ők elvannak a maguk kis világában, a felfújt karú üresfejű pasijaikkal, engem nem zavarnak, szerintem téged se zavarjanak. Kezdj normális csajokkal. ;)
2013. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
talán tölts fel egy képet, és mondunk véleményt hogy igaza van e lányoknak akik eddig rondának tartottak
2013. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#2


Tévhit hogy csak a plázaribik ilyenek sajnos egyre inkább nem így van. Ők azok akik egytől-egyig ilyenek, de mára a többi szubkultúrát, társaságot, személyiségtípust támad meg ez a dolog egyre kevesebb esélye lesz a rondáknak. 20-30 éve még simán összejöhettél rondán egy "átlagos/szép" csajjal ma viszont már nem nagyon.


Még 20 év és teljesen esélytelen lesz. Szépek és szépek fognak csak összejönni. A ronda csávóknak nem adnak esélyt se, a ronda csajok meg magukat intézik el, mert "nekik is az kell" hiába van ott Átlagos János az kevés mert nem olyan kockahasú mint a hűderaj nagyfarkú Balogh "Segíjes" Zsigmond

2013. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
És neked miért nem jók azok a lányok akik átlagosak és bejöttél nekik? Jaaa mert te is felszínes vagy??? Így már nincs sok értelme a siránkozásodnak...
2013. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#4


"több lánynak bejöttem már, de ők nem ilyen agyonkent plázacicák voltak" Erre kérdeztem rá, hogy akkor miért az "agyonkent plázacicák" érdeklik, miért nem a "több lány, akiknek bejött".

2013. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem irányíthatja az ember, kihez vonzódjon.
2013. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6


Ja akkor érthető a dolog. Én sem értem kinek jönnek be a plázaribik? Többégük arckifejezéséről süt a butaság/rosszindulat/"felsőbbrendűség"tudat/"fleghmashág".


Fúj vazze. Esetleg megerőszakolni talán jó lehet (bár veszélyes is :D Késes Guszti vár a börtönben), vagy ha adsz nekik pénzt akkor kussoljanak amíg végzel, de másra tuti nem.

2013. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

na és kik számitanak plázacicáknak? csakmert én tudom, hogy nem vagyok az, viszont mindenki szerint csinos, dekorativ vagyok.. nem mernek odajönni hozzám a fiúk, és sokan flegmának tartanak, esélyt sem akarnak adni a megismerésemnek, de ez igen rossz hozzáállás. Ennek ellenére soha nem érdekeltek a tipikus tucat fiúkák, akikért mindenki odavan... egy olyan fiúval járok, akire a sok felszines liba azt mondaná: úristen, hogy néz ez ki, de tudod, hogy ez engem miért nem érdekel? mert teszek a társadalom nézőpontjára, és csak sajnálni tudom azokat a kis szánalmas embereket, akiknek nincs saját véleményük.. ők soha nem lesznek boldogok, soha nem fogják megérteni, hogy milyen jó érzés egy ilyen fiúval lenni.. aki nem egy bunkó, hanem figyel rád, kedves, udvarias, okos, humoros és még sorolhatnám.. az olyan lányok, akikrol te beszélsz, mindig meglesznek alázva és meg is érdemlik

te csak kitartóan keress, a k.rvákat meg magasról szard le, másra úgysem jók :-)

2013. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9: Dobj be magatokról a topikba egy közös fotót :)
2013. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!